| Cristi_3697 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un volan pana in 200 lei. Voi ce volane aveti si ce mi-ati recomanda?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu imi cumpar asta la sfarsitul verii din 2011 http://www.google.es/......tp?/imgres r:6, s:0

| DoRu a răspuns:

Pai eu am un volan Geniu Speed Well 3 Vibration! Si e mai mult de 200 leibig grin

| AlexandruJohnson a răspuns:

Http://www.mediadot.ro/volane/?gclid=CLK4-fHVzqUCFQY03wodsi8ikg, uite aici, ai nişte preţuri, foarte bune, şi mai ai şi oferte foarte bune.

Numai bine şi sărbători fericite! :)

| hSh3ad a răspuns:

Http://www.cel.ro/......h-l/poze-E super, merge perfect, 400lei
sau:http://neoland.ro/......d--MTA0NjM acesta e bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca are la oferta acum la supermarket Minimax volan cu pedale (daca nu ma insel are si vibratii ) la 65 de lei.Eu zic sa nu dai banii pe volane scumpe deoarece te vei plictisi dupa un an de zile de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un volan de caruta, vrei? Il vand la 1000 de lei