| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi fac adresa de yahoo si nu stiu cum

12 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

1. Intra pe https://login.yahoo.com/ si apasa pe Sign up now

2. Compleaza campurile necesare cu nume, adresa, id-ul contului, parola si coduri de securitate ca in imaginea de mai jos apoi apasa Create my Account

3. Verifica datele apoi apasa Continue

4. Daca nu s-a incarcat interfata noua de email apasa pe Original Yahoo! Mail Classic

| M4RK a răspuns:

Cand deschizi messul acolo la mijloc scrie,, get a new Yahoo! ID" dai pe el si complectezi toate spatiile de acolo, varstra sa fie peste 18 ani ca altfel nu mg;) http://www.youtube.com/watch?v=aKpP2IZ2DN8&feature=related vezi aici :)

| Roxana_6190 a răspuns:

Intra pe www.yahoo.com si acolo iti va da daca vrei sa faci cont si iti pui nume, parola etc etc! e usor

| goruna a răspuns:

E simplu. intra pe www.yahoo.com si inscrie-te. vei gasi acolo indrumari in acest sens

| b3bita a răspuns:

Scrie la google "yahoo registration " dai click pe prima si completezi ..mai simplu de atat nu cred ca se poate tongue

pupici

| Anonim_9392 a răspuns:

Intri pe https://edit.yahoo.com/registration completezi formularul si gata happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se onstruieste id-ul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa-mi fac adresa de yahoo si nu stiu cum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa-mi fac si eu adresa de yotu si nu stiu cum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa-mi fac adresa de yahoo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se face adresa de yahoo?