| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Vreau sa-mi fac niste poze gen : PHOTOGRAPHY. Vreau sa stiu cum sa le editez, cum sa le fac super in Photoscape. Sa iasa cat mai artistice.

Răspuns Câştigător
| Pavel5479 a răspuns:

Http://www.photoshoplady.com/......-tutorial/
gasesti sute de tutoriale ca sa faci o fotografie mai atragatoare

1 răspuns:
| AnonYmouS_6470 a răspuns:

Pai poti folosi atat photoscape cat si picasa... in picasa poti face funadalul poti da o nota pala negativa etc. luminozitate. Iar in photoscape ii poti face conturul dupa bunul plac poti adauga diverse icon-uri etc... depinde acum ce poza aia si ce i se potriveste :->