| Biaix a întrebat:

Vreau sa-mi fac un blog dar nu stiu despre ce.Cine poate sa-mi spuna cum sa se numeasca blogul sau despre ce sa scriu in el? Fundita.

Răspuns Câştigător
| costykyo a răspuns:

Mda. nu stiu dar iti recomand sa faci un vlog adica video blog pe youtube e mai fain si. ai si views funda?

| Biaix explică (pentru costykyo):

Pai si cum pot face acest video blog?

| costykyo a răspuns (pentru Biaix):

Simplu iti faci un cont de youtube si te filmezi cu camera sau webul sau ce ai u si povestesti anumite intamplari discutii si in video poti ruga vizitatorii sa iti puna intrebari. Uite un exemplu video facut de mine. http://www.youtube.com/watch?v=WmvtWWqx-zQ daca iti place video blogul funda plz

6 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa faci un Blog despre ceea ce iti place, respectiv hobby-uri, pasiuni, specializari, doar asa vei putea avea succes.

Ca platforma unde sa ti-l faci, incearca www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Blog ori site GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| LoveYou4Everrr a răspuns:

Pai, eu cred ca un nume potrivit ar fi All-in-one, adica poti sa scrii despre muzica, sport, filme...ce vrei tu kiss. funda puppy dog eyes

| 0hippy0 a răspuns:

Poti sa scrii despre prieteniewinking poze cu prietenii tai si sa ii prezinti in parte.nu stiu poate sa scrii toate intamplarile pe care le.ai petrecut alaturi de ei atat cele frumoase cat si cele mai neplacutesad ar fi un blog interesant in care poti da si sfaturi despre cum sa iti tii prietenii aproape sau ceva de genul asta:* succes sa imi dai si mie adresa d blog dupa ce il faci. sunt curioasa cum va iesi:* pop