| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un site, cat mai simplu, dar nu stiu ce limbaj ar trebui sa invat sau ce carte ar trebui sa cumpar.
Astept ajutor sau detalii reale, de la cei care au facut deja un site sau macar stiu vreo programare de acest gen.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

Invata htmlhee hee si ca pentru incepatori fa de pe blogspot!

| Cozzmy13 a răspuns:

Cel mai usor si nu faci blog ci site www.ucoz.com

| FesCuDungi a răspuns (pentru Cozzmy13):

Cea mai proasta platforma posibila de creat site! straight face NU O RECOMAND!

| Cozzmy13 a răspuns (pentru FesCuDungi):

Daca e proasta intra pe http://radiohiphop.ucoz.com/ si vezi ce spui

| FesCuDungi a răspuns (pentru Cozzmy13):

Si documentatia despre radio unde e? laughing e gol tot, n-ai nimic pe el

| Cozzmy13 a răspuns (pentru FesCuDungi):

E in faza de proiectare

| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!

| Jhfdfd a răspuns:

Ia niste cursuri de informatica.o prietena a invatat sa faca de la cursurihappysucceswinking