| ABY4 a întrebat:

Vreau sa-mi puneti aici carti de Groza si de Legende dar nu titluri daca gasiti pe net una mai mica dati copy/paste cea mai reusita ii dau fuda Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man citi o carte john salum chinuie pe copii sau ceva de genu asta, am luat-o in graba din centru {timisoara} e vorba de un fel de fantona sau ceva de genu asta. stephen king mu se pare cel mai bun! mu am terminat nici astazi, nici o care dar am vazut filme dupa cartile lui.

1 răspuns:
| uoiza a răspuns:

Gasesti aici : http://www. SPAM/pag.php?user=uoiza&Submit1=Intra+in+Cont%21