| roxana1995 a întrebat:

Vreau sa plec din Romania. Si am un telefon cu camera pe care nu vreau sa-i activez Roming-ul! Pot sa fac poze cu acel telefon care nu are Roming si sunt plecata din tara?

Răspuns Câştigător
| Raressh69 a răspuns:

Normal ca poti face pozzee funda:? nu are nici o treaba pozele cu sunatu sau keva d genu

4 răspunsuri:
| Bubble_7593 a răspuns:

Buna:*
Poti face poze.Roming-ul este legat de cartela si de comunicare.Nu conteaza daca ai activat roming-ul sau nu poti sa faci poze chiar daca esti in alta tarawinkingFunditssa?:*

| oanaoana1995 a răspuns:

Da odata ce ai o cartela in telefon nu conteaza de care si o data ceporneste telefonul sigur ca poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face poze, nu are legatura. funda?