| SnicK a întrebat:

Vreau sa pun un video pe YouTube dar videoul este documentar si are 30 minute, cum pot sa-l pun fara sa il impart?
Unde trebuie sa vorbesc cu cei de la YouTube? Sau cum?

Răspuns Câştigător
| DeeDee a răspuns:

Trebuie sa fii partener, si asta inseamna ori sa ai cont din 2005 sau 2006, ori sa faci cerere dar: sa ai multe filmulete, multe view-uri, subscriberi si totul original (=nici un copyright infringement la activ)

4 răspunsuri:
| SnicK explică:

@copilu Eu vorbeam ca nu vreau sa-l impart tu tot aia zici.

| Copilu_3478 a răspuns:

Păi cei de la youtube nu au treabă cu asta, intră în movie maker şi impartel în 3 filmuleţe a câte 10 minute şi uploadează-le pe rând. big grin

| Copilu_3478 a răspuns:

@Dani
Păi eu ţi-am zis că nu cred că te pot ajuta cu nimic cei de la youtube, am văzut filmuleţe de 20 minute şi aşa, dar cred că respectivii useri sunt parteneri youtube adică un fel de membrii VIP ori au făcut o cerere pe nu ştiu unde. Oricum e scris clar nu poţi uploada videouri peste 10 minute sau peste 100 MB.
Asta a fost ceva de genu'
- Cum pot merge pe apă?
- Da' nu poţi.
- Asta ştiu şi eu dar vreau să merg pe apă.
Şi tot eu sunt aia stupida din tot balamucu' ăsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nus tiu