| RazZor_9900 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum se pariaza la meciri de fotbal.

Răspuns Câştigător
| AjutorulTuturor a răspuns:

Foarte simplu: de exemplu mergi intr-o casa de pariuri la public bet sau stanley si te uiti pe liste: scrii codul meciului si alegi rezultatul : 1 -victorie prima echipa, 2-victorie a doua echipa, X-egal. Apoi depinde de ce vrei sa pariezi pe nr de goluri pui peste 2.5 sau ce categorie au. Deci doar scrii codul de la meciul pe care vrei sa-l alegi si langa rezultatul care crezi tu ca o sa iasa.Cam atat.

2 răspunsuri:
| NewLife18 a răspuns:

Fiecare meci are un cod
de ex: 3215
alegi codul meciului tau, scrii codul pe o foaie si in dreptul lui scrii 1, x, 2
1-echipa gazda bate
x-egal
2-echipa cealalta bate
1x-gazdele bat sau egal
2x-oaspeti bat sau egal
Fundita?:X

| Rinorac7928 a răspuns:

Te duci la case de pariu sportiv