| dribbler84 a întrebat:

Vreau sa trec de la tigari clasice la pachet la tigari electronice. Ce imi recomandati? Glo, iqos, cele cu lichid, sau altceva? Care sunt preferintele voastre sau ce folositi in prezent, intrebare pentru cei majori nu pentru copii de 15 ani!

29 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca dintre toate vaparea e cea mai nociva!
Eu am incercat si mi-a placut in trecut IQos
Dar cel mai bine renunta la fumat, scapi si sanatos si cu bani in buzunar!
Restul sunt inselatorii, cum ca fumatul electronic si lichid este mai sanatos decat fumatul clasic, ba din contra!

| dribbler84 explică (pentru Simpatic):

Daca ai 18 ani te cred, eu am pus o intrebare gen sondaj...aici sunt numai copii? eu am 37 de ani, eram curios de raspunsuri

| Simpatic a răspuns (pentru dribbler84):

Dintre toti de aici tu esti cel copil, ai 37 de ani degeaba happy
Daca asa suna pentru tine un sondaj "Vreau sa trec de la tigari clasice la pachet la tigari electronice. Ce imi recomandati? Glo, iqos, cele cu lichid, sau altceva?" inseamna ca esti pa; ne chinuim sa dam raspunsuri aiurea la toti frustratii! bafta la peste!

| dribbler84 explică (pentru Simpatic):

Copile, mergi la somn, sa-l intrebi maine ce pipa fumeaza

| Simpatic a răspuns (pentru dribbler84):

Copil esti tu ca eu sunt de seama cu tactu

| dribbler84 explică (pentru Simpatic):

De ce te bagi aiurea in seama? Am pus o intrebare, esti aiurea

| dribbler84 explică:

Nu am scris corect ca m-am grabit, ati inteles ideea sper

| dribbler84 explică:

Intrebare pentru oameni trecuti de 18 ani

| sierra1 a răspuns (pentru dribbler84):

Adică ăia, trecuții de 18, nu s-ar putea lăsa de tutun?

| dribbler84 explică (pentru sierra1):

Intrebarea nu a fost asa, intrebarea a fost, voi, ce preferati? atat! nu ma intereseaza daca te lasi sau nu!

| sierra1 a răspuns (pentru dribbler84):

Nu mami, intrebarea a fost :

"Vreau sa trec de la tigari clasice la... Ce imi recomandati"

ți-am recomandat GUMĂ

| dribbler84 explică (pentru sierra1):

Evident e o gluma!

| dribbler84 explică (pentru sierra1):

Esti o GlUMA

| sierra1 a răspuns (pentru dribbler84):

și noi ar trebui să râdem, tăvălindu-ne pe jos?

| dribbler84 explică:

O intrebare simpla, nici un raspuns frumos si elegant

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru dribbler84):

Pentruca aici este interzisa reclama la tigari. Si nu numai aici.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine renunta la fumat numai baga in plămîni prostiile alea de tigari

| dribbler84 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am intrebat, Nu suntem aici la doctor

| sierra1 a răspuns:

~Vreau sa trec de la tigari clasice la...Ce imi recomandati?~

că tot n-ai zis "fără chestii gen ", incearcă guma de mestecat!

| dribbler84 explică (pentru sierra1):

Copii la culcare va rog

| Wr3nch a răspuns:

Iquos e meh, nu mi-a placut gustul, glo nu am incercat. Daca vrei pe lichid recomand sa mergi pe una de aia mai pretentioasa, alea mici si subtirele la 100-200 de lei nu is cine stie ce.

| dribbler84 explică (pentru Wr3nch):

Am pe fratele meu care are modata, smecherie, dar mie nu-mi place ideea, ca trag prea des din aia cu lichid

| RobertMoon a răspuns:

Ramai la tigarile clasice sau fa-ti tu din tutun. Tigarile electronice sunt un mare bullshit, nu mi-au placut niciodata si din ce am citit sunt si alea daunatoare. Stiu persoane care au fumat toata viata si au trait 80-90 de ani, o persoana care fumeaza electronice nu cred ca apuca varsta asta.

| RobertMoon a răspuns (pentru RobertMoon):

Important e sa te feresti de tigarile cu bila sau cu arome pentru ca sunt mult mai nasoale decat cele clasice referitor la chimicale si sa nu fumezi mai mult de 5-6 tigari pe zi, asa iti reduci sansele sa faci cancer la plamani sau in gat.

| dribbler84 explică (pentru RobertMoon):

Cati ani ai?

| Simpatic a răspuns (pentru dribbler84):

Ce tot intrebi lumea cati ani are mai frustratule? esti vreun pedofil sau ce?
Ai pus o intrebare lumea ti-a raspuns si apoi faci impresii cum ca toti sunt copii si tu esti mare de ani.
Stii ce ai ani multi in curul tau dar degeaba.
Hai jet.

| RobertMoon a răspuns (pentru dribbler84):

| mastadont a răspuns:

Eu recomand țigara electronică cu lichid. Nu e așa de scumpă ca icosul, lichidul e la un preț rezonabil și ține destul de mult și e ușor de schimbat. Eu vapez de vreun an și nu m-aș mai întoarce la țigările clasice.

| Fl4v1 a răspuns:

De inceput poti sa-ti iei un Ego Aio vezi daca iti place. si daca te obisnuiesti cu idea, avanseaza in timp cu alte KIT-uri, in principiu ar trebui sa te pasioneze.