| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu adresa de mail. vreau sa-mi fac alta dar nu stiu~asa...cum~oricum

6 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Adresa de email inseamna id-ul tau @yahoo.com.
Poti sa-ti faci un id nou (adresa de email noua) intrand pe yahoo, dand click pe Sing Up, completand niste date si dand click pe Finish.

E foarte simplu, succes!happy

| Andra_3307 a răspuns:

Of dar nu este greu deloc iti dau eu siteul si tu completezi datele bine?
https://na.edit.yahoo.com/......gistration intri aici, completezi datele si mai incolo te descurci nu crezi?

| Andra_3307 a răspuns:

Intra pe google la yahoo mail dai enter apoi iti apare yahoo mail nu stiu ce chiar primul anunt dai acolo si este un loc unde trebuie sa iti scrii emailul si parola. Sub ele scrie sign up dai acolo si se rezolvawinking succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pardon! ADRESE de mail

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ce adresa mai ai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nustyu din astea