| alexxa18 a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe titluri de filme de dragoste/ comedii. Multumesc

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

New in Town, The Accidental Husband, The Ugly Truth, Time Traveler Wife, Love Happens, Serious Moonlight, It´s Complicated, 500 Days of Summer, He's Just Not That Into You, Did You Hear About the Morgans?, The Rebound, According to Greta, Ghosts of Girlfriends Past, Forgetting Sarah Marshall, Four Christmases, Made of Honor, Nights in Rodanthe, Easy Virtue, Bed of Roses, Sweet November, PS I Love You, Untamed Heart, A Lot Like Love, Someone Like You

14 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Incearca sa te uiti la Chicago, Ciocolata cu Dragoste(eu le-am luat de la ziarul Saptamana Financiara).
Vizionare placuta!

O seara buna!

| Puiutz a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/
Te duci la "descopera filme" acolo sus si alegi categoria dragoste apoi comedie:D. O sa iti intre multe titluri de filme.

Papa:*

| Cleona a răspuns:

A ta pentru totdeauna
In numele fericirii
Twilight
India
Aniela
Dana Barbara
Titanic
Intoarcere la laguna albastra(super film)
Vacanta mare

| anonymus12345 a răspuns:

Daca vrei comedii poti sa alegi mary&max.Nu este un film de copii! La sfarsit cred ca vei varsa o lacrima micutawinking. Ser ca te-am ajytat.Pa-pa!

| e m i l y a răspuns:

De dragoste: Sotia calatorului in timp, Two lovers, Twilightthinking, P. S. I love you. Comedii: The hangover, The pink panther, Vacanta all inclusive, The ugly truth.

| thealc a răspuns:

The ugly truth (sper sa fi scris bine )...

| Pisiii :x a răspuns:

Drame:A walk to remember
Titanic
Comedii: Bruce Almighty
The mask
50 first dates
Liar liar
:X

astea sunt preferatele mele big grin

| cristal_7578 a răspuns:

If only, the notebook, sotia calatourului in timp, seven pounds, ps. i love you, the holiday, the accidental husband...

| alexxa18 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsurile voastre, mi'au fost de ajutor happy

...majoritatea filmelor de aici le'am vazut...big grin

| Aero_2277 a răspuns:

Sound Of Music sau Me and Marley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.filme123.ro?

| danuta10 a răspuns:

Numai de comedie stiu."citeste si arde","mireasa e iubita mea","scapati de smart","profesorul trasnit","frumoasa si dictatorul,"impostorul". cuplacere.

| frumusika_1762 a răspuns:

Eu iti recomand comedia state dde romania si film de dragoste tristan si isolda!

| myha_8284 a răspuns:

Iti plac cele cu adolescenti? gen "Ce isi doreste o fata? ","High School Musical? " O cenusareasa moderna"?