| aNdR3y_5193 a întrebat:

Vreau si eu idei d ce sa fac in timpul liber
funda

Răspuns Câştigător
| MinnieK a răspuns:

Mai vino pe la varatalaughing

6 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Joaca-te VDTruck ( http://vdtruck.net )

| FoarteLetargic a răspuns:

Joci fotbal sau ce iti place tie cu prieteniiwinking

| EcstasyHeroin a răspuns:

Buna!
Poti sa iesi cu prieteni, sa asculti muzica, daca iti place football-ul atunci invitati prietenii la un meci. daca stai sa te gandesti gasesti tot felul de idei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te plimbi cu rolele, sa faci poze, sa iesi cu prietenii, sa faci cumparaturi, sa faci teme laughing, sa te machiezi, sa te joci pe calculator tot feluri de jocuri, sa citesti ceva carti, sa faci ceva dulce de mancare. etc.

Diana.

| astral a răspuns:

Încearcă să citeşti o carte, să mergi la o plimbare prin natură, să te regăseşti pe sine, să îti cauţi o activitate care să te pasioneze si să încerci să afli totul despre acea pasiune, să intri într-o comunitate care îti împărtăseste ideile si pasiunile!

| razor_8989 a răspuns:

Sa te joci nfs sau daca nu warcraft III, miniclipuri 3d