| Lollypop a întrebat:

Vreau si eu mai multe pareri despre jocul asta IMVUstraight face. M-am uitat, pare frumos, dar vreau sa zic: merita sa il descarc?:-s Stiu ca e o intrebare stupidalaughing, dar sunt in siguranta daca il descarc? Adica e posibil sa aiba ceva virusi?laughing Habar n-am de jocul astalaughing

11 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Nu cred! mie imi place este interesant... o noua ocupatie de timp

| Oanny a răspuns:

Eu l-am jucat. Timp de o luna am fost obsedata de el, dar dupa...eh...l-ai putea incerca.Acolo iti faci casa, caracterul.Banii se fac foarte greu.TOtusi e cam plictisitor.

| Zoki a răspuns:

Buna...
eu am imvu nu am virusi totul e ok...
E super, mie imi place, poti sa-ti creezi un avatar, ii dai nume ii faci make upul apoi vb cu cine vrei in chat!
Bafta! merita

| Mara a răspuns:

Buna! eu l'am descarcat de curiozitate, sa vad si eu ce e. E destul de dragut, dar eu m-am plictisit repede de el.Virusi nu are, si il instalezi usor.

sper ca te'am ajutat:*

spor la imbracat si machiatlaughing

| catahardy a răspuns:

Nu are virusi si e un joc super fainhappy poti vorbi cu alte persoane din toata lumea( asta e partea mea preferata), poti invata mai bine engleza sau franceza sau ce limbi mai vorbesti...iti faci caracterul dupa placul tauhappy aici iti faci si prieteni de prin alte tari/orase

| Anaisssss a răspuns:

E sigur... l-am descarcat de vreo 3-4 ori si nu are virusihee hee)

| amage a răspuns:

Il am si eu. Si nu am luat virusi de la elhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu are virusi? ca vreau si eu sa il descarc si de abia mi-am facut pc-ul si mi-e frica l'am mai avut odata instalat si mi sa strikat pc-ul. sigur nu are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu are virusi? ca pare misto o l-am avut odata descarcat si mi sa strikat pc-ul si nu mai vreau probleme cu mamalaughing luati id simi spuneti: angelik_elenuk11@yahoo.com

| twilightt a răspuns:

Prostie de joc...

| Alexafrumusik a răspuns:

L-am descarcat si se pare ca nu are virusi.IMVU este un joc foarte frumos unde poti vorbi cu o infinitate de oameni din alte tari, iti poti face caracterul pe placul tau si poti avea prieteni...o gramada cu care poti vorbi pe chat