| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu mesaje pentru o prietenie adevarata

5 răspunsuri:
| gabidagau a răspuns:

In lumea asta nua am o prietena mai buna de cat tine de accea sprer sa ramai asa pentru tot de auna sper sa nu ne despartim niciodata

| VlntinaAdra a răspuns:

Vrei sa ii trimiti unei persoane mesaje care sa denote prietenia dintre tine si aceea persoana?
Esti mic/a banuiesc!
Daca stiai ce e prietenia adevarata nu ai fi cautat pe internet!
Fara sa te superi pe mine dar consider ca astfel du lucruri vin de la sine in timp.

| Ochisorii a răspuns (pentru VlntinaAdra):

Ok multumesc happy. Sunt sigura ca ai dreptate ca o sa imi dau seama in timp. :*

| Camelyaa a răspuns:

Daca mi-ar spune ca exista un prieten mai bun pe lumea asta, nu i-as crede. Vreau sa stii ca apreciez foarte mult prietenia ta si sper sa pot sa fiu u...

Funda? laughing :*

| Manea_Bogdan_1987 a răspuns:

Pentru ca prietenia noastra sa se transforme intr-UN SENTIMENT CAT MAI PUternic