| Akuryo a întrebat:

Vreau si eu niste adrese de cafenele si ceainarii din centrul vechi al Bucurestiului si Victoriei, care sa aiba si preturi ok(dau funda)

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Toata strada Lipscani, incepand de la P-ta Sfantu Gheorghe (capat tramvai 21) si pana la Calea Victoriei sunt numai cafenele. Poti trage o fuga pana acolo, (le parcurgi in maxim 30 minute pe toate)si "iei pulsul". Daca e sa iti dau o adresa aceea ar fi : str. Lipscani. Distractie placuta!

| Akuryo explică (pentru ASIGURATORUL):

Stiu si eu lipscaniulstraight face, dar caut ceva mai special decat rendez-vous