| Michix3 a întrebat:

Vreau si eu niste animeuri romanticebatting eyelashes (nu poze big grin)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Junjou romantica:X este super animeul iti garantez big grin

5 răspunsuri:
| RazaDeLumina a răspuns:

Intra pe anime kage sau pe desene anime ras cu plans e plin de animeuri

| LovelyCandy a răspuns:

Hei, Michix! SNS(Shakugan no Shana) e un anime romantic... sau asa cred eu. dar si de actiune,drama, comedie, fantastic sisupernatural.L-am vazut si e super sunt sigura ca o sa te indragostesti de boacanele Shaneihappy

| LovelyCandy a răspuns:

PS : Sunt doua sezoane happy

| CookieRice a răspuns:

Say I love you
Kimi ni Todoke
Amnesia
Shugo Chara
Pretear
Kaichou wa Maid-sama
Kamikaze Kaitou Jeanne
Ginban kaleidoscope
Midori Days
Hidan No Aria
Cred ca sunt destule..Noroc happy

| gothicfan a răspuns:

Anagami SS. Si daca esti interesata si de ecchi, B Gata H Kei, putin GTO ( Great Teacher Onizuka ), dar e mai mult o comedie. Have fun happy