| Adeeeeeee a întrebat:

Vreau si eu niste bancuri super amuzante

Răspuns Câştigător
| InTeRacTive a răspuns:

Bulă la şcoală. Doamna profesoară le spune să facă 4 propoziţii ca temă pentru mâine. Bulă merge acasă şi spune:
-Mamăăă zi-mi o propoziţe!
-Taci că-ţi bag lemnu pe gură!
Merge la ta-su:
-Tatăăăă zi-mi o propozitie!
Ta-su se uita la un meci şi câstiga echipa lui favorită.
-Ura! Ura! Ura!
Mere la frate-su:
-Frateee zi-mi o propoziţie!
-Porcuşorul zburător!
Mere surorile lui:
-Sorăăă zi-mi o propoziţie!
-Sari tu prima! Sari tu prima!
Bulă mere la şcoală. Profesoara spune:
-Bula zii propoziţiile!
-taci că-ţi bag lemnu pe gură!
-bulă vezi că chem directoru!
-ura! ura! ura!
-bula cine ma crezi?
-porcusorul zburator!
-bula vezi ca sari pe geam!
-sari tu prima! sari tu prima!

3 răspunsuri:
| joe2011 a răspuns:

Zboara Superman si o vede pe Femeia Fantastica goala pe un bloc. Se gandeste el sa 'actioneze' fiindca la cat este el de rapid ea nici nu o sa observe. Si trece Superman la actiune. Dupa un moment spune Femeia Fantastica spre omul invizibil de deasupra ei:
- Ce a fost asta?
- Nu stiu, dar asa ma ustura c***l! In Romania exista acum doar doua anotimpuri:

1. Sa-mi bag **** ce cald e!

2. Sa-mi bag **** ce frig e! Bula mergea pe strada. Strula il vede si il intreaba:-Ma Bula, de unde ai vanataia aia?-Pai m-am intalnit cu Justin Bieber si i-am zis:,, You are gay''-Pai si?-Si m-a lovit cu poșeta

| Adeeeeeee explică:

Funda puppy dog eyes

| alex3010 a răspuns:

Bula la scoala proha de chimie spune la clasa -cine imi adu masca de aer ii dau un zece; bula a doua -doamna am adus masca damnai zice -bula de unde ai masca; bula ii zice -de la bunicu profa intreaba -ci ce zi cea bunicatu; -pai bunicu spunea aer aer aer aer aer rolling on the floor)