| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste status noi:!:!:! cine ma ajuta plssss

Răspuns Câştigător
| Davidoaia a răspuns:

Iubeste-ti aproapele, dar sa nu afle nimeni... laughing)

7 răspunsuri:
| Кристина21 a răspuns:

E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste, si acela sunt EU !

» In intuneric tu esti lumina care imi da viata… singura mea sperantza… sg’ul meu motiv care m-a mai tine la suprafata

» E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie.

» Cate stele vor muri fara sa simt? Cata vreme va trece fara sa te ating? Cate strigate de dor se vor pierde-n vant? Cate zile voi trai cu tine-n gand!

Dragostea nu este o crima-Criminaluu este persoana de care te-ai indragostit.

Nu-ti place ce-auzi, nu-ti place de mine?Priveste in sus sa ma vezi mai bine!`

Versurile curg pe hartie si sunt toate despre noi
Despre toti km strambatuti ca sa fim noi amandoi
Despre tot ce ne apropie desi distanta ne desparte
Despre toate lucrurile care cand ne vedem devin realitate

Pentru ca am ramas doar noi...Intr-o lume ce ne vorbeste pe amindoi.

Problema ta e si problema mea.Daca tu dai d belea.Dau si eu d belea.UNITE,asa am fost mereu.IMPREUNA nimic nu e greu ;x

Si cand aveam probleme tu mi spuneai: "Sunt aici, nu te teme!"…acum zbor singura printre ele:-….ca felu` tau de`a fi calca mereu pe aripile mele. . .

Unde esti? Unde te-ascunzi? De ce estideparte? Unde e persoana care ma strangea mereu in bratze?

Cum mai ies din labirint atunci cand ma pierdc? cand eram doi, tu sau eu, ne indrumam incet si erai langa mine, si eram langa tine…eram intr-o poveste unde totu` era bine `:-

Tzi`e greu sa recunosti ca eu sunt lumea ta…nu poti sa ma uitzi niciodata, oricat ai incerca…nu nega, te rog, ceva, ce a fost candva…. Indiferenta este cea mai puternica forta din univers. Ea face tot ce atinge lipsit de sens. Iubirea si ura nu au nicio sansa impotriva ei.

2. Nimic nu mai conteaza, acum sunt pe un alt drum.

3. Ai plecat, dar nu-mi pasa, caci eu sunt singura persoana de care ma intereseaza in aceste momente!

4. Nu mai conteaza ce a fost, nu mai conteaza cine esti. Viata merge inainte!

5. Indiferenta este un concept care a fost creat pentru a ascunde in spatele sau atitudinile incerte.

6. Toate visele mi s-au spulberat, inclusiv cel in care eram impreuna. Nu vreau sa mai aud de tine.

7. Luminita s-a stins si nu vreau sa se mai aprinda, vreau sa incerc altundeva!

8. Opusul dragostei nu este ura, ci indiferenta.

9. Sunt indiferent in tot ceea ce se va intampla cu tine de acum inainte.

10. Nu-mi pasa de nimic. Nu-mi pasa de tine! Pai decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat.

Vreau ceva doar pentru mine, ca stiu cum sa-mi mearga bine, daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Am ales sa traiesc discret in fata ta.Nu ai nevoie sa stii ce se intampla cu viata mea.

Si când te vad întâmplator imi aduc aminte de tot ce a fost ,dar uitându-ma înapoi îmi zic: "Chiar n-are niciun rost !

mi-aduc amintee` cat de mult ma iubea...Si`si zicea`.:Fratee`. nu pot trai fara ea`.

Mereu vei căuta la ea.Tot ce adorai la mine cândva.

Si intr-o zi vei cauta privirea mea in fiecare "ea" din viata ta.

Din dorinta de a fi destul de buna pentru tine,am devenit mult prea buna pentru tine.

Mereu imi ceri sa am rabdare.Stii ce scumpule? Ramai cu fanele tale!

Ai pierdut ce avea'i mai de pret , ai pierdut iubirea mea si odata ca ea si increderea! .Oricum se intoarcee roata baiatu meu ai sa suferi cum am suferit si eu.

Iti amintesti?-iti placea sa ma vezi razand.Eu tot cu zambetu`am ramas tu tot cu mine`n gand.

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma-ntelegi, sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi se rupe de ce spui, ce faci in orice fel, spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!
Nu mai te gandi la el ,ca -ti pierzi timpul! Orice usa inchisa inseamna Va veni o zi in care imi vei spune: acum sunt pentru tine, nu pentru alta… iar eu cu lacrimi in ochi iti voi raspunde: ai fost pentru mine, acum fii pentru alta…

Oricum stiu ca in agenda ta am ramas pisiii pe care ai iubit`o candva

Tu? Miee?! Nu ai ce sa.mi dai . De unde dracu inima? Ca nu ai.

Trece o zi si vine alta,repede se intoarce roata…ieri umblam eu dupa tine,astazi tu intrebi de mine.rfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta,vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata ta
¡¡"ArAtHa Bn DeZbRaCaThA,DaR E FaThA CaLcUlAtHa KrE JtIe CuM Ji UnD Sa Te FaCa,JtI cand Sa RaDa, cand Sa FiE SuPaRaTha,cand In OcHiI TaI Sa Fie SiNgUrA FaTha ImPoRtAnTa"!
Ce Crezi Tu, Conteaza Mai Putin Pentru Mine, Oricum Fac Tot Ce Imi Vine, Nu Urmaresc Chiar Sa Va Displac, Dar REFUZ Mereu Sa Va Fac Pe PLAC
GeN..."Ejty o fata cuminte .doar p verticala.:X.Cand stai p 0rizontala ejty doar o tarfa penala`:X.Diferentza dintre mine si tne .e ca eu nu am sange de tarfa in mine

Si esti mai fals decat vocalizele la megastar , si impresii de star "avec moi , ce soir"

Un sfat: " -Ai grija de tine!"
O rugaminte: "- uita`mA"!"
O minciuna: "- N`am uitat!"
Un secret NU TE IUBESC!

Spui ca numai sunt la fel ca m`am schimbat dar de fapt niciodata n`ai ajuns sa ma cunosti cu adevarat

• Următoarea lege o aştept direct • Mă exprim să înţelegi mesaju` • Eu nu`s măta sa`mi cenzurez in faţa ta limbaju

"Asta`s eu`...N`am ce sa-ti fac...am vazut ce` tarfe`tsi plac Nu`tsi da ochii` peste cap!Nu pot` fi cum ai visat !

"E Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva...Uita`te La Tine!

A inceput sa zambeasca mai des,iar ei intorc capul plini de interes …Ce a fost sau nu in trecut, Acum ea a uitat demult! :

E destul cat am avut rabdare.nu te las sa ma calci in picioare,ai pierdut tot pe greseala tawinking.Nu regret ca n`am ce regreta!:

Si daca el no sa-ti mai zic [Noapte Buna ]...Si daca nici p strada n`o sa-ti mai zic[Buna]ai prietenii care te suna sa-ti spuna esti de 1000 de ori mai buna."

Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult...Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importantza,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA

Multzi imi gasesc defecte impresii in cap,zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat

Nu incerca sa ma judeci dupa aparantze,Sau dupa vorbe scoase de niste zdrente

Am invatat sa iubesc tot ce era al meu,Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta,Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada,zambeste sa simta indiferenta ta

Intodeauna fetele au iubit cu inima, dar qum baietii nu au reushit sa treaca dincolo d forme, s`au hotarat si fetele sa nu mai treaca dincolo d portofele

Chiar de-ar fi greu , tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?

Barfa'i pentru prosti,deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agite stii ca nu conteaza,in lumea printeselor nu exista rautate

Nu sunt fitoasa nici alintata dar stii ceva nu ma lua drept papusha ta!Am sa-ti mai dau inca o sansa dar intr'o alta viata,cat despre mine:nimic din ce misca nu ma misca

iubesc doar ceea ce apreciez,protejez doar ceea ce imi e mai scump,si ajung mereu unde imi propun

Te'am iubit de la'n ceput si mi-am dat seama prea tarziu,eu traiesk si fara tine dar tu nu poti fara mine
Pentru Un Moment…Am Crezut Ca Ma Vei DiStruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Te VoOoi InFrAnGee!
Dak eu sunt subieCt de barfa … Atunci tu estio tarfa ! Tu impOtriva mea … Eu mereu deaSupra ta !"?:-
• Am invatat ca dreptatea mi-o fac eu ,trec peste tine daca nu am incontro

Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala!

Lumea vorbeste prostii ca sa te schimbe si te minte numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte.

Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri blushing!Te'a invatat sa citesti printre zambete si randurii...
.-> duLce si secSi . Bună si rea. Ispita vietii . E femeia . "

Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e tot ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ ! ●

"Dåk ´åi nevøie Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin Nů´tsi fåce griji ´ !"

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferentsa`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. "

- S-a trezit la realitate . A zis că vrea să se pună pe fapTe . : x

"Ea e zana minunata :X . din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal . "

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti . Dar . Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci . :*"
Nu suporti sa vezi cand altul de mana ma ia.cand imi spune cat de mult ar vrea cu mine sa stea.simti ca pulsul iar iti creste si ai vrea sa dispari.Nu mai ai ce sa repari~~\

Tee uiTi Ca fraieru`n TrecuT.Si`ti Dai Seama ce`ai pierDuT.cand ma vezi ZamBinD frumos,iTi Dai Seama ca eSti prOsT 8-\}.n`ai StiuT Sa ma Ti lanGa Tne Si acum Nu prea`ti cOnvine \

Cand ma privesti` Ce regreti`? . Shansele p care le-ai avut` .Sau lucrurile p care le-ai pierdut`? M`ai avut cand ai avut ocazia` Eu nu te vand`. Te dau degeaba`
Ea va fi cea care n`o sa-ti intoarca spatele.ia`o in bratze si privitzi cerul senin si o sa simti,ca ai primit tot ce`ti doreai

Chiar daca nu mai sunt cu tine.Sa nu crezi ca ma simt bine.Cand zorile se revarsa.Tu crezi ca mie nu-mi pasa?

Cand te uiti la poza mea ai vrea sa-ti spuna ceva.dar poza mea n`are glas si e tot ce ti-a ramas."

"Au fost clipe frumoase Pacat ca au fost false Eu te-am iubit tu m`ai mintit Am dat totu` p nimic Am suferit in urma ta Iar tie nici nu iiti pasa Eu te-am iubit ai fost pe primul` loc in schimb tu iti bateai joc

1 an te-am tolerat. 9 luni te-am inselat. 1 luna te-am iubit. cu` ce dracu` am gresit ?

`Doare mai tare ca orice si nu se opreste de'a dracu. Durerea'i facuta sa-ti **** creierii si sa-ti macine capu`!•

»" E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste, si acela sunt EU ! "

»" In intuneric tu esti lumina care imi da viata… singura mea sperantza,sg’ul meu motiv care m-a mai tine la suprafata. "

»" E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie. "

»" Cate stele vor muri fara sa simt? Cata vreme va trece fara sa te ating? Cate strigate de dor se vor pierde-n vant? Cate zile voi trai cu tine-n gand! "

Dragostea nu este o crima-Criminaluu este persoana de care te-ai indragostit.

"@.Fum prea scrum se stinge tot Acum o prietenie moare Nu mai poate respira I-ai luat tot oxigenul Prin tradarea ta."

"@.Vreau s traiesc s zambeSc Ji sa guSt viatSa asta lG tine.Ai reuSit s ma laSi fra tRecut intr-un prezent viiTor d aRmonie Vreau sA zburam pRintre pRiviRi false minciuni Ji ura lumii!"

"@.aS vrea un ultim DAR, aS vrea sa poti macar. Sa poti s-asculti TOT! fara sa dai "SToP". As vrea sa porti cu tine SUFLETUL MeU vulgar care a-nchis porti"

"@.si tot asa eraiiiiiiiiiiiiii. paRca tot asa Zambeai. .siiiiii cred cA tot tU ma fAceai sA uit t0ate problemeLe cand mA sarutai... "

"@.eSti cel mai Mic castig daR t0tusi o Comoara"

"@.siiiiiiiii stii si u' fOarte binE ce te asTeapta acaSa . o feLina periculos De geLoasa . ! "

"@. Nu intelegi ca daca vreau sa te insel , o fac cu primul care-mi iese in cale sau pe palier .U vrei sa ma tii ca intr-o lesa mereu , nu ai inteles ca nu exista zgarda pentru gatul meu"

"@.tE simt aproapeee, ca p ingerul meO pazitor, u imi dai Aripi s aJung pana la TINE in zbor ,sa te ating ,dOamneee cat mi'A fost d dor

"@.sentimentele nu pOt fi puse p balantza, nu ne pOate despartZii nici o Distanta... sunTem sufleTe pereche .mereu in zboR .am nevoieeee d tN. ingerul meO pazitor "

"@.Aveam caractere imbibate-n orgoliu... De asta acum amintirilor frumoase le purtam doliu.Stiu ca din partea ta femeile pot pleca.au fost multe in patul tau dar nu si in inima ta. !"

"@.Cand eram mici noua fetelor ne placeau papushile. iar baietiilor masinutzele acum ca am crescut. noua fetelor ne plac masinutzele si baietiilor papushile! "

"@.Ai vrea s ai c n'au avut aLti prosti,Kre N'au fost in stare sa mA tina lg ei,oaRe Kti ar putea sa mA tina K pe'o regina? MaKr sa vina sa'mi sarute fruntea sa iMi simta pieLea fina."

"@.Si nu`mi faC griji stiU ca nu laSi pe altSii sa aleaGa` in loCul tau . la fel stiU ca nu e lOc de >alta< in loCul meu "

"@.Sa-ti spun ce m-a facut sa ma gandesc la el, Era asa atent,da si eu la fel .Subtilitatea este cheia,stii tu nu? Asta a vrut sub zambet:numele si numarul "

"@.Inchide ochii pentru o secunda Asculta in inima mea cum dorul ma inunda Permite gandului meu in suflet sa-ti patrunda Cat de mult te iubesc o sa-ti raspunda."

"@.pentru ca iubirea adevarata poate sa sufere...dar nu sa MOARAAAAAAAAAAA"

"@. mĂ rasfeţi ca Brad pe Angelina, Ca Mr. and Mrs. Smith de creşte adrenalina "

"@.Vreau sa evade`evade`evadezzzzzz Pentru ca,tu ma faci sa vibreeeeeeeeeez"

"@.Curios,fiindca am fost o viata intreaga fara rost numai tu reusesti.sa ma completezi ma linistesti."

"@.am trecut peste multe, cand veneai manga acasa Noaptea de pe strada sau te gaseam cu alta`n casa Am tras de tine ani de zile sa-ti deschid ochii K nu sunt tarfa care pune botu`n mortii ma`tii."

Si cand aveam probleme tu mi spuneai: "Sunt aici, nu te teme!",acum zbor singura printre ele:-.ca felu` tau de`a fi calca mereu pe aripile mele.

Unde esti? Unde te-ascunzi? De ce estideparte? Unde e persoana care ma strangea mereu in bratze?

Cum mai ies din labirint atunci cand ma pierdc? cand eram doi, tu sau eu, ne indrumam incet si erai langa mine, si eram langa tine…eram intr-o poveste unde totu` era bine `

Tzi`e greu sa recunosti ca eu sunt lumea ta,nu poti sa ma uitzi niciodata, oricat ai incerca,nu nega, te rog, ceva, ce a fost candva,

Ca eu stiu clar, tzi`o spun in urmatoru` vers,dac`ar fi sa`tzi spun cine esti, tzi`as spune univers

Visam la acel ceva care sa ma duca departe undeva.visam la el,visam la cel care avea sa ma faca sa simt dragostea

doar o raza i-am soptit soarelui cand mi-am dorit.spre tine mi-a luminat calea si apoi eu te-am aflat

si acum ca te am nu mai cer decat atat.fiecare zi cu tine sa fie un nou inceput

Iubim si totusi uram.iubim si totusi ii ranim ce oamenii apropiati noua.poate ca nu vrem sa se intample cu adevarat si totusi o facem
Abia astept sa crestem mai mari.Sa fugim de politie.Si sa purtam ochelari de soare >:.Sa nu se vada starea de tranzitie
FiTe ,geSTuri sHi Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…SunT o diva JmechieriTa…Hai fa paSi sHi gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…penTru Tine Gura miK

fetele bune ajung in rai,fetele rele ajung unde vor ele

fetele rele obtin ce vor,fetele bune nu pierd nimic
Don’t abuse the BUZZ !

25. Nu beau,nu fumez, nu ma droghez. un singur defect am – mint!
FeTele 0o inviDiazã.
da’ n`0 inTereSeazãã`
nici una nu îi c0menTeazã
are chiar to0t ce c0nteazã

• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami

Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine

Nu ma crezi in stare ?Nici o problema ,nu ma cred nici eu !d.aia ferestate de ziua in care o sa prind tupeu!

Ce rol vrei sa joc acum?Sa fiu ca ieri nevinovata sau azi ca niciodata

De cand sunt mik sunt frumoasa si versate….Daca te tine…hai pune-te cu mine….si ai sa vezzi ca ai sa te feresti de mine

Hai Uita-te La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace,Nici Arfe Originale,Ci Doar Fitze Mondiale

ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul care incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelo tu te-ai dat la SEFA LOR.

Sunt o diva de pus in rama
Nu ca altele o panarama

Fara mine nu e bine
Fara mine e vai de tine

Bine arat,bine ma port
Nu`s pushtoaik de export

Am talent si arat bine
Mor baietii dupa mine

Mersu` ei d scena Te baga`ndilema . Vorbeste ca O profesoara cu un cuv Te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR dati Copy! =p~ >:p x-(

Tu ai ridicat riscu`.eu am ridicat discu`!Cantecul s`a oprit.Ssshhtt! inchide`tzi pliScu

SuNt’H o fAtHa AlYnThAtHa jH’y De ZdReNtZzE InVyDyAthA….Se StYe MeReU iN lUme vErSaThA iMy spun Pe nUmE…AJa Q JeT zDrEnTZeLe DaK te SymTy DaMy uN bUzZ

sunt fetita talentata din revista decupata de fufe invidiata de zdrente copiata
FiTe ,geSTuri sHi Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…SunT o diva JmechieriTa…Hai fa paSi sHi gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…penTru Tine Tine minTe!

҉`Sαmpαиiα`=p~ så steα`→ pe mαså .╚» peиt®u` ƒeteℓe ` `
♥ ` Båαitu ` meu ` ● .Înju®i ` Få®å ®øst ` `. Înju®`ø :] ` F®αie®e ` :* pe Måtα ` ` . Cå eα ` :] cu tαtåt`ø` → Te`ø fåcut ` asα p®øst ` :*
♥`Îмi vine să râd,:] aм iмpresia că es†i` †âмpi†` !`Ce мor†ii †ăi ` `†i-aм ƒăcu†`te-am CUCERIT?= "` să nu dorмi linis†i†?:]]` :╳
║`☺`Da¢ă ai ηevσie de мiηe` . ηu`s ai¢i` ! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a` `♥Că pσ†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtø®c αutøмat!`
S†iu cå vяei` ,dαя nu pяeα pσ†i.` .Cuм vяei †u,`:*αsα vσя †σ†i`:╳
Penтяu σяi¢e båiaт` :X dσяiт de мulтe ƒeтe` .exisтå una pli¢тisтiтå de El`!` :╳
fite,gesturi si tupeu
ai vrea uh talentu` meu

fetele bune ajung in rai iar fetele rele unde vor ele

Sunt fata cu still aparte
Si va dau claSsa l toOate
ma iubiti cu mare fOk :X
PE Zana voastra Qu nOrOC

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
Bruneta . ochi Caprui Fura IniMa Oriqui
14.Nu pune punct` . Cand inima iti cere virgule
Sunt o bruneta fitoasa,si nu ma aseamana cu nicio blonda falsa
Si cand te suna o arzi gen:"Ce pot sa mai fac stapane ? " Si maine tu inca speri sa va impacatzi.E ca un drog si nu numai tu te'ai intoxicat.

? Ce te face sa crezi ca erai "The one" ? ? Ai crezut ca stai o viata ? Dar n-a trecut un an ? Ai pus prea mult suflet ? Nu-ti face corectie ! ? N-ai gresit cu nimic ? Deci ia-o ca pe o lectie ! ?
• sa te certi pe youtube e ca si cum ai participa la olimpiada speciala...chiar daca castigi tot handicapat ramai
[ti-ai petrecut toata viata pe la toti prin dormitoare.
te credeam prietena.dar esti doar o profitoare .]

[acum nu imi mai pasa,totul a trecut
da`tzi foc fraiero.de tine nu vreau sa mai aud]
[ te-ai dat bine pe langa mine.
doar ai profitat
am avut incredere in tine
dar foarte repede m`ai tradat]
Te doare inima cand te uiti la poza mea,fraiere,asa ca ai grija de nasoala ta,DA? .Te pupa amica ta :*:*.
"●Tsinn` langa mine ;* dOar` pe ;;] cinee ` iubesSc ;;x .De restuu` ; d0arr` mah :] fOlOsesC` ;>` !●"
Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate
Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replik mea ![
Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE !
regrete , lacrimi sau pareri , azi ai ucis ziua de ieri , si ai ingropat ziua de maine !

cand nu o sa mai fiu,poate ca atunci o sa-ti dai seama ce'ai avut.

As vrea sa cred vrajala ta,Dar tot ce-mi spui e BLA BLA BLA. Decat sa ma tot vrajesti.Mai bine ar fi sa-mi spui ca ma iubesti

Nu am nevoie d un BAIAT sa ma simt bine,nu am nevoie de un paznic in jurul meu, am nevoie doar d LIBERTATE si d a putea fi EU
• I'a Zapacit Pe Baieti A Facut Din Ei Valetzi, Merge Purtata de Tandrete K e O mARE fINETE,Bn Arata Bn sE PoartA,cand iSi AratA Talentu dObOarA ToT clAsAmentu
Daca ne-ai vedea impreuna ar fi ca o lovitura … Si n-ar fi ca un pumn in gura , ci ca una sub centura
Sunu Fitzoasa Cat Se Poate .
Tupeista Pan La Moarte!
Indragita Si Stilata.
Asta-i Fata Adevarata!
N'am pe alcineva,nici macar nu caut! Nici macar n'o sa auzi vreodata ca ma laud! Ca as avea n'am cum,n'am ce sa spun,n'am cui!Fiecare se iubeste in felul lui !•
• Chiar daca te'a inselat nu poti sa stai fara el,mii de rugaciunii de bine le trimiti acum spre cer.Il vrei acum langa tine,fiindca e golanu tau,il vrei acum langa tine nu conteaza bun sau rau . •
● Ca mine nu ai nimic ! Si orice ai avea, Nu ai fi atat de fericit … Sunt tot ce ti-ai dorit!●
●Tu reusesti sa ma tii pe picioare! Ma faci sa ma ridic de jos .Chiar daca ma doare ! ●
●Ele ma iubesc, ele ma inteleg ! Ele sunt surorile mele si mi`0 d0vedesc!●
•N'are rost sa plangi.Niciun regret n'ar mai conta.O sa'si dea seama el ce'a pierdut CâNDVA •
●Si cu toate ca am pus punct spunand ca s-a terminat sufletul va spune'n gand: "n'am uitat"●
In viata trebuie sa fi sigur pe tine… sa nu ai incredere in nimeni… ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca… gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora!

Prietenii falsi sunt ca ciocolata.Cauzeaza diabet.
Un cerc de prieteni nu il faci cu compasul.
am aflat ca nu poti avea incredere in nimeni,am aflat ca la cel care te astepti mai putin te poate trada,am aflat ca nimanui nu-i pasa daca sun fericita sau trista,am aflat ca in lume exista mai multa ura decat prietenie
PRIETENII FALSI: Nu te-au vazut niciodata plangand. PRIETENII ADEVARATI: Plang alaturi de tine PRIETENII FALSI: Cunosc cateva lucruri despre tine. PRIETENII ADEVARATI: Ar putea sa scrie o carte despre tine numai cu citatele tale. PRIETENII FALSI: Te vor lasa in urma daca asa a facut si restul lumii. PRIETENII ADEVARATI: Vor lua tot restul lumii "la capace" pentru ca te-a lasat in urma PRIETENII FALSI: Sunt pentru o perioda. PRIETENII ADEVARATI: Sunt pe viata

!
Lasa-ma cu texte ca iti pasa sau conteaza, lasa-ma cu lumea care nu ma agreeaza. Daca ai trecut de spini ai ajuns si la petale, la momentele speciale care dau vietii culoare!

Sa te fac sa ajungi nebun dupa mine asa cum eram eu dupa tine ![ Cum imi statea parul Si la gat.):X Dar mie tot mi-o placee:X xD

Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile."

O prietenie ca a noastraaaa... Trece si prin fooc:Xte iube vaca mea:X[cea cu roz mi's:X]…. Frateee cum s-aratam asaa?:O ) Fotograf de 5 ani:O Hai ca`i bun Poza By stefy:X

Nu e un vis si nici-o fantezie… E ceea ce se numeste copilarie… Un episod din serialu` vietzii tale… Care contzine clipe dulci, da` si amare:Xx .[;x] ( Preferata meaa :X )

sa fiu respectata de tot ce aveam in cap.insa astea de inaltimea mea nu se prea battrebuia sa ma descurc in lumea mea!regula nr 1:Ai grija doar de pielea ta :X

in prezent o sumedenie de baieti se "indragostesc"♥ de trupul fetelor♥[rataty]…dar oare cam catzi dintre ei♥ se indrgostesc si de sufletele lor?

Satenele au o reputatie de femei misterioase, puternice, uneori reci si calculate !

Sh t0tsi vor sa`si atinga sc0pul, mintea invinge teama, perversitatea t0tul.

•Profiita de fiecare clipa` =] Ca`n fiecare paradis =X Exista cate`o ispita =P•

Doar ea te intelege Atunci cand esti cu ea te face rege.K intr-o poveste fara sfarsit. Care te face sa-ti doresti sa o traiesti la infinit.:X !

•[O faţă de [PRINŢESA] ! Un corp [INDECENT] ! Şi un stilou`. Să mă induci în [TESTAMENT]!•

Pt a 0o cuceri, e d` ajuns s` ai 0o d0za cat d` mica d` 0riginalitate care sa-i atraga atentsa, deci nu fi nici0data la fel ca` t0ata luumea.

Pt ca e o DOMNISOARA cu valoare SENTIMENTALA[;].si stie sa te intoarca la orice dos de PALMA[

Nu exista placere mai mare decat sa fii fericit in fata persoaneLor care te’au ranit fara masura!

Orice caine are nevoie de o printeza,dar ea vrea doar sa te tina in lesa…Iar daca te atasezi prea mult si o ridici la stele,o sa-ti dea un sut in fund si te intorci la catele ))

Am toate defectele posibile.ca`sa atrag privirile…si sa starnesc invidie

E pustoaica rau, e greu. Vrei s-o faci de casa, ai tupeu!>:p :*:*

.fata inocenta cu zambet de fata perfecta )

Am ²°°° De MoTiVe sA TrAiEsC cUm VrEaU Eu

Pt SHATENE cu decolteu existha seria 6 la BMW`U!

Esa morena esta sabrosa Y cuando tu la tocas, ella se vuelve loca

Smile.A big friendly smile is understood in every language.

abereaza.ruleaza.viseaza.(eu si deyu ;x)

Nuu` t` c0mpara cu mine, vrei s` jucam X sh 0 ? Bine, pun e0 X acum pune`te p` tne: 0 :X

nu fac p suparata,nu ma abtzin sa rad si sa glumesc . nu ma feresc . sunt chiar asa cum vezi!

UNEORI simt ca VREAU…dar NU POT…ALTEORI simt ca POT dar NU VREAU!…[;x]…

te alinta, te amageste, isi cauta alta prada un alt prost exact ca tine e gata in plasa ei sa cada b-)

. printzesa nu vorbeshte , dOar cu ochii pOrunceshte . dOar cu degetul arata . t0ate se implinesc indaTa .

opppsss…! Nu te speria…! Asta e finetzea Mea !

Ascunde`te dupa un zambet fals dar dulce!

Orice cuvant spus stramb, ma afecteaza. Orice pas calcat stramb, ma deranjeaza!

Sunt ca o felina . pergatita sa zgariu rau . aSta ma face mandra de c0mportamentu meu

[♥]My heart beats lïke e drum,La la la every day[][♥]

[♥] `Because I’m delicious[;x]`[♥]

O fata nu trebuie sa fie judecata dupa defectele ei…ci dupa modul in care stie sa le foloseasca.

Cautã acea persoanã care sã te facã sã zâmbesti …e suficient un zâmbet ca sã se facã luminã într-o zi întunecatã!

Timpu` e ucigashu` perfect.Ne om0ara cu fiekre` gura de aer trasa in piept.

buNa´rEa sau c0mpLicata´uiTe aSa suNt eu´.cu imPresi si fiGuri´.suNt papuSa nimaNui´.suNt d0rintSa tutur0r´…si duSmanca pr0asteLor´)

^^ . ºAzi ´ open y0ur`º eyes ;;] ´, ºexact ca`nº filme ´ . Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ >;d < , Nuº p0tsi ´ sa vezi ´ pe 0ricineº =p~ . ^^

Fresh ! Nu`i bine deloc Da`mi ceva tare ca numai suport ))Am cash :X Sh vreau sa ma imbat :d Sti ca`n seara asta o sa gust din tot

Plictisita…dar iubita, linistita…dar fericita, mumoasa…dar capoasa, asta-s eu si nu imi pasa !

Nu sunt rea , sunt incapatanata. Si daca asta ma face o nesuferita… e ok !

Nu’mi place sa mi se spuna ce ar trebui sa’mi placa Nu’mi plac cei care vorbesc cand ar trebui sa taca Nu’mi place sa mi se spuna ce ar trebui sa fac Nu imi place sa renunt la ceva sa fiu pe plac !

Sus pe bar ca totul e legal!

O persoana desteapta… zambeste,tace si… TE FACE

ca o piesa dintr-un lego.o papusa pe sfori dar trasa pe sfoara. care a jucat cum a putut. si acum poate sa dispara ….

Vreau sarutul tau de catifea in noaptea asta vreau sa simtzi cum bate inima :X

Uite!Zbor…Peste târfe şi părerile loor! [Nu-mi doresc niciodată perfecţiunea ,există defecte după care alţii înebunesc.]

Pt.unii frumoasa pentru.altii urata.pentru.unii dulce pentru.altii copilaroasa.de unii iubita pentru.altii nesuferita.de unii apreciata d altii criticata.asa va fi mereu si asta sunt EU.

Numai ca… vezi…tu… Fac strict ceea ce imi place! N-o sa las nimic de la mine, Mai bine lasa-ma tu in pace!;x

Le pui conditii , la toti care te vor Uita-te, dar nu atinge si uite asa tu ii omori

Erau zile in care totul mergea bine Sincer nu am vrut sa se termine Acum chiar daca imi este greu Te port in gand,te port in gand mereu

Buzele tale acum sarut-o poza-n care noi doi Mana de mana nici nu visam ca iubirea doare

E mare,e soare, Peste tot fetite goale E mare, e soare, Mama, mama, ce picioare ! )

Hey tu stay S-auzi un freestyle Suta suta marca-nregistrata \:d/

Snt terorist, extremist, zerorist cand pun pe alt ton La microfon te-ai descurca beton

De cum incep sa te vad iar color Trecem la pasul urmator Pe crestet pe Bubico Da acum l-ai trezit si dansezi cu lupu iubito

Sa stii ca e despre ce faci E despre cum faci Despre cum te-mbraci Cum se uita ceilaltzi Cand mergi elegant,incet,apasat

Poza lu Flo;x De parca n-ar fi clar E vara iar E marfa rau Au iesit pizdele afara peste tot, helau

La brat cu prietena mea, Toata lumea intoarce capul dupa ea, Te sparge felul in care zambeste, Ea ma iubeste pentru ca o duc la mall, \:d/

la cererea lui fratioara:X…… Iubesc raza mea de soare Urasc picatura de ploaie Si ma doare Am invatat sa iubesc prost Sa urasc frumos chiar fara rost!

Sper ca n`ai lasat prin mashina vreun fir Ea nu e blonda si iarashi greshim :X

A claxonat o masina beton,se grabeste papusa I se aud tocurile,se deschide usa Vorbeste ceva,se-apleaca sa urce`n masina Dupa care dispare usor se pirde`n limuzina!

Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.

Am cea mai buna prietena Din intreaga lume Imparte cu mine si rele si bune Parca ar fi cu mine din acelasi sange. Pentru mine plange ;x.[pentru ca te iubesc:X...si esti fratioara mea:X

Cine-i domnisoara , oare cine-i domnisoara? Care vara , iese cand se lasa seara

Cu ochelari la ochi se stie, ca azi e despre mine

haaa paharu )) Bem bere, vin Nu whiskey gin Iubim din plin

Personalitatea ta te-a scapat de greu Pentru ca ce`I frumos ii place si lu` Dumnezeu \m/

Ai dracu ruşi au fost românii, dar trece A venit apa caldă? A venit, da-i rece Rupem tăcerea

Ramai asa cum esti acolo in lumea ta Nu vrei sa schimbi nimic dar atunci nu ma schimba

Ingerul tau se ascunde cand raul iese la suprafata, dar sufletul tau raspunde la un graunte de bine

Esti camaradul meu cand eu atarn de-un fir de ata In acest razboi numit viata

Esti gandul meu bun Cand ma ascund in fum Si spun ca poate o sa am cu tine un final de drum

Cei care ma critica vor doar sa ma schimbe pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fii vreodata

E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie.

dilema ta sunt eu... fosta prietenului tau!

zici ca e autostrada =] linie continua…intrerupta … have nice road =]

Eu traieSC…tu Stai. Sunt TOT Ce tu viSezi, TOT Ce`tSi dorestiSh` n`ai x

sa suferi de nebunie nu e neaparat o boala … eu o iau ca pe un compliment )

da`ti un refresh la caracter —>prin iarba…ca acolo imi plasheby bitzu` MiNoReLe AStea`s BunE De ToT . Au inEbUniT tOti BaiEetii De La BlOkk ) x

Realitatea bate si platoul de filmare…Viata e frumoasa fara efecte speciale ;x

–> ●Vreau sa-ti ofer mami tot ce ti-am promis Vreau viata ta reala sa fie de vis! ● ●SeXTasY ●!●
ღ___ღPur si simplu`,n`ai curaju` sa`o parasesti,O respecti prea mult,Dar gandeste`te mai bine`!N`a avut niciodata timp pentru tine!♥___♥↔αїї łův ïïů xM←‹з ☻ Te Īůßëśč`!←[㋡]!

•nu sUNt Perfecta…`!•stiu cum sunt …`!nu e nevoie sa imi zici…`!•nu ma intereseaza parerea alt0ra…`!凸 •mi-am dat seama ca fiecare secunda merita traita din plin…`![>Prietenia`!—>Incredere si respect`!|
• Crezi ca tie prieten si de fapt tie dusman te barfeste intruna si u n'ai habar...nu va inceta niciodata asta tie prietena!ai grisa sa nu fie prea tarziu cand iti vei da seama atunci vei afla ce mult ai gresit ca ai considerato ca o sora si nu ca o amika oare care cu care doar te salutai si gt

Ce te-ai gandit ca indiferentsa ta ma doare? ha`?! nu te-ai gandit . pentru.` mine mai existi oare?
Te iubesc dar nu iti pasa, mie dor de tine dar nu te intereseaza, te doare'n ****, deci lasa
Cine ma cunoaste stie care'i adevarul, 100 de intrebari tu esti urmatorul
• Lume falsa peste tOt.de tampiti numai am loC` .unde merg unde pasesC` mereu de ei ma lovesC` .toti sunt la fel.n`au piC` de caracter...

• ~• Iubeste`o nu`mi pasaa ... Pastreazoo` de tOtt` , iar pe minee cand ma privestii` sa te lingii pe b0tt •
~M`ai vandut cand ai avut ocaZzia`Eo nu te vand `Eo te dau degeaba;x!Saccc!
Nu trebuie sa-i dai de inteles ca iti pasa.
Daca nu mai sunteti impreuna, are dreptul sa faca ce vrea. In plus, daca inca mai ti la el, prietena ta va intelege si nu va accepta sa fie impreuna cu el. Daca nu mai ai sentimente fata de el, atunci de ce ti-ar pasa cu cine sta?

Indiferenta doare cel mai tare, asa ca daca pui statusuri de acest gen se va simti mult mai important decat este
Take carE:X

• Inca te uiti la poze, de mult facute.Sh iti dai seama ca sunt doar amintiri pierdute .

Ar trebui sa vezi adevaratele valori,ca nu toate pizdele sexy sunt comori

Crezi ca Ma faci Geloasa? Nu Fraieree! Nu ma Intereseaza! Oricum Te doare Inima cand te Uiti la Poza mea Asha ca ai Grija de Nasoala Ta! Te Pwpa Amika TA!

Vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata ta

Vezi tu scumpo,o fi stat si cu tine, stiu ,stiu si c-a ars`o cu altele Dar el are o fata si pentru el,fetita lui e cea mai importanta Restu aventuri d-o nopate :-J

Tine`ti fatha aprOape pentru ca intr`O zi s`ar putea sa realizezi ca ai pierduth` un diamant in timp ce u erai Ocupath` sa cOlectiOnezi piertriCele` !

Nu parasi persoana pe care o iubesti pentru persoana care iti place.Caci persoana care iti place te va parasi pentru persoana care o iubeste

Dedicatie pentru cel mare m-a distrus : Te cataloghez un cost, sau cel mai fraier fost !

[Ma vrei inapoi?] Ma pis pe Dorinta ta! [Ma iubesti?] Nu ma intereseaza iubirea ta! Degeaba vii acum la mine. Du-te dupa Tarfa ta si ai Grija de ea!

Poate ca nu sunt la fel de frumoasa ca ea...poate nu stiu sa fac ce face ea,dar ce fac eu,stii doar tu,ce face ea,stie tot cartieru!
Am prieteni ft multi,care-mi sunt dusmani tacuti!Cine e destept sa-nvetze,prietenii au multe fetze!
N-o sa uit ceea ce sunt,o sa ajung ceea ce visez,o sa iubesc ce imi place,o sa uit ceea ce ma doare,n-o sa uit ceea ce mi se greseste,o sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie

Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

Zambeste.Simte.Iubeste.Viseaza.Crede.Spera.Risca.Traieste.Atinge...Conteaza
Stiu ca suna penibil dar imi place cand imi sp uh ,,honey''...
Si poate sa-ti soptesc eu la ureche ,,treci la nani''!

SuNt GaTa Sa TrAiEsC o AlTa ViAtZsA [...]
sUnT gAtA sA aFiShEz TaRfElOr O aLtA fAtZsA [...]
oRiCuM nU Mi'aI vAzUt NiCiOdAtA dUrErEa [...]
Sh ChYaR dAcA aI fI vAzUt'O aI fI AlEs PlAcErEa[]"""

Ce Vrei Bàààà...Pleaca de aici ca Am treaba...
Hai Duteeee...Si Lasa'maaa...
Ca Ce Vrei Sa'mi Spui Tu Nu Prea Conteaza...
Sau Ma'i Bine Spuss.Nu M'a Intereseaza..."
Crezi ca nu simt ?Te uiti insistent la mine si
nu'ti pasa ca te mint:-J Iti doresti doar o privire
Vezi in ochii mei iubire:X Adv! Dar nu e pentru tine!

Prea multe lacrimi am varsat schimbarea ta ...
dar ea nu mai veanea[-x... vroiai sa cred tot ce spuneai ... din 4 vrobea 3 mintzeai

->…» mi-am sPus : ‘ sTop ! sTai ! ‘ …
pOTsi aGaTa pe aLtii DaCa pe eL nu`L ai …
Dar mi-a ramaS ganDu` La Tine …
deCi asTeapTa`ma Ca vin in fOrTa, Tine`Te bine !

…->…? Si cReDeai ca De ma LaSi … Tu n`O sa mai ai urmas ? …
uiTe ca ti-am araTaT … Ca lOcu` tau s`a oCupaT ! ~ ?

N-o sa renunt nici macar o fractiune de secunda
Fiindca intotdeauna pierzi daca renunti la lupta

M'am gandit astazi toata ziua ca nu sunt destula de buna pentru tine.
Poate chiar nu sunt, pentru ca sunt prea buna pentru altii. Nu intelegi nu?
De fapt...De ce ai face'O?"

Sunt prea putini care-au curaj sa nu se-ascunda Sa se arate lumii asa cum sunt,
fara sa minta Fara sa incerce sa para ce nu vor fi vreodata Incerci sa fi baiat
si tu de fapt esti fata!"""

Cu gReU O Sa uIt iUbIrEa dInTrE nOi Si dOrUl MeU dE tInE…
iUbEsTe tU pE CiNe vReI…dAr Nu UiTa dE mInE…"
Se spune ca iubesti o data'n viata, o singura iubire. Atunci cum se face ca suferim la orice despartire?

♥ Face pe inabordabila, e un Joc ce`l face des, Si isi joaca bine Rolul, inOcenta, chip pervers

♥ Inima mea a luat'o razna, striga sperand s'auzi. Si chiar nu'nseamna ca nu plang daca n'am obrajii uzi.

♥ Speri s'ajunga ce'si dorea, sa'nvete sa lupte pentru vise pline. Sa'nvete ca fericirea ei e departe de tine.

♥ Amintirea ta mi'e dusmanul cel mai de temut, si cand dragostea vorbeste parca tot Pamantu'i mut!

♥ SI pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa mintsi atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui … [pa!] Nu uita -- asta e replik mea !

♥ Am greșit... Știu frate da nu mai am ce să fac Și ce vină am eu că n.am știut cum ești,de fapt?"

♥ Poate pentru o clipă și tu ai fost fericit,dar eu ți.am mai zis frate că totu` are și-un sfârșit.

♥ Ma Urasti? Problema Ta.•Tupeista?Pt ca trebuie sa fiu mereu peste tine! •Vrei sa`mi devii prieten?Demonstreaza`mi ca meritzi •Indiferenta?Daca nu ma interesezi •Te urasc?mi-ai dat motive •Falsa?Doar cu unii •Te Deranjez? Iarta`ma,Chiar Nu`mi Pasa

←♥→Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR dati Copy←♥→

♥ Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…

N`o sa-ti dai seama .niciodata cu adevarat . .
O persoana draga pentru tine ce`a`nsemnat !
Decat dupa ce o pierzi . ea a plecat .
Te`a lasat sa te gandesti .la ceea ce`ai aruncat
Ai dat cu piciorul .atunci cand ea te-a rugat . .
Desi traiai un vis frumos .l`ai ignorat
Acum e prea tarziu sa repari ce ai stricat !
Mult prea tarziu sa stergi unde ai scuipat !
Oricum ea ramane in suflet .urata .sau iubita . .
Ii faci loc acolo .ca sigur merita

Desi mi-e dor eu te resping. Desi te vreau nu te ating. Desi-mi vb, eu nu te ascult. Tu ma iubesti, eu te alung.

Dabea astept ziua`n care vei veni , plangand la mine spunandu`mi: Iarta-ma ! Iar Eu iti voi spune : Sa te ierte Ea. Tu pentru mine ai fost doar o Eroare Pa!

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE !

Mai stii?Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas,tu tot cu ea in gand

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.

Te minti si acum,ca desi iti este dor,ai pus orgoliu in fata sentimentelor!

"Nu mA cuNosti ___ sPui cA SuNt fitsSOaSa ___t3 aScUlT aT3nTa sI iTi sPuN: `cHiaR Cr3Zi cA iMi pAsA?`"

Poate ca acum realizezi ca intr-adevar m-ai iubit,Insa e prea tarziu, dati seama c-ai gresit,Iubirea pentru tine era un fel de joc usor,Acum ai vrea sa fie bine, dar ranile-inca d0r.

Vrei sa schimbi ceva,e bine sa incepi cu tine, Afla ce-ti doresti si n-asculta de nimeni Intrebari gresite duc la raspunsuri false Decizii proaste duc la decizii si mai proaste.

Crezi ca-mi pasa de tine ?! Crezi prost! Idealurile mele se schimba zilnic, nu stiu ce vreau.recunosc!

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva! Priveste-o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, Te-a uitat nici nu vrea sa te ierte!

Fara dragoste suntem orfani de toate fara pasiune suntem ca o moara de vant spanzurata in vid!

D-zeu ne-a dat 2 picioare sa mergem 2 maini sa tinem 2 ochi sa vedem 2 urechi sa auzim dar de cene-a dat o sg inima? Pt ca pe cealalta i-a dat-o altcuiva ca tu sa o gasesti.

Un duh mi-a promis 3 dorinte. Eu i-am spus ca nu vreau 3 nici macar doua ci una singura: Mi-as dori sa te am pe tine!

Iubirea ta e singurul gand pentru care exist. Nu uita ca pentru tine traiesc. Si stii de ce? Doar ca sa te iubesc .

Ce sa scriu?…nu incap decat 160 de caractere…oare de cate ori pot scrie TE IUBESC ?

Nu rupe firul unei prietenii caci chiar daca il legi din nou nodul ramane…

Sa nu crezi ca poti stabili cursul iubirii caci ea daca te considera vrednic iti va indrepta ea cursul!…

Picioarele tale sunt obosite?Pt ca ai alergat prin mintea mea toata ziua….

Tot timpul sa desenezi cercuri in jurul celor pe care-i iubesti nu inimi pentru ca inimile se pot rupe, dar cercurile nu au capat.

Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine .dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine…

A te indragosti este atunci cand ea adoarme in bratele tale si se trezeste in visele tale!

Iubirea e un cantec ce toti il canta des dar nu la toti el are acelasi inteles.

De ploaie te poti ascunde dar de dragoste n-ai unde caci oriunde te-ai ascunde ea la inima patrunde .

Daca vreodata iubirea te va lua pe aripa ei…nu o alunga! caci vei regreta…!

Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte…

Nu incerca sa gasesti iubirea absoluta pentru ca nu exista. Totul este relativ pe lumea asta pana si iubirea…

O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara.

Pierduta lucire din raza de luna frumoasa mea umbra nebuna frumoasa lumina scapata din stele cazuta-i din noapte in visele mele…

Adevarul care ii face pe oameni liberi este in cea mai mare parte adevarul pe care oamenii n-ar vrea sa-l auda.

Cand iubirea acel puf de papadie ce vine mereu si pleaca cu primul fir de vant va trece si pe la poarta ta atunci vei sti ca m-ai intalnit…

Cand iubesti esti cel mai fericit om din lume; cel mai trist lucru este sa suferi din iubire…

Fara IUBIRE nu exista viata! IUBITI-VA! Si alungati bezna aceasta ce ne sugruma in fiecare clipa!

Dragostea sau Iubirea este un giuvaer de mare pret dat in dar fiecarei fiinte umane. Daca l-ai pierdut viata ta nu mai are nici un sens…

Dragostea… darul cel mai de pret al omenirii… traim pentru dragoste… pentru o felie de iubire…

Cand amintirea iubirii iti da fiori sa stii ca este un gand de-al meu trimis spre tine… pentru a te ajuta sa adormi cu mine in gand!

Dragostea e ca o stafie. Multi vorbesc despre ea dar putini o vad intr-adevar.

-Oh all I ever wanted ,was to see you smiling

-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.

-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primul pas . Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc.

-As fi renuntat la tot pentru tine !Tu ai renuntat la tot,dar si la mine.

-Am invatat sa iubesc un prost

-Vorbeşte mult , e stresantă , râde întruna şi fără motiv . Prin felul ei de a fi te face sa o adori.

-I am not single, I'm romantically challenged.

-O privire a fost de ajuns ca sa te simt ca ma inseli.Asa cum in privirea ta se vede clar ca disperi .

-Ma-ntreb: te-a durut? Sau poate acum ti-e mai bine?

-Esti mereu pe langa si cred ca n`are rost sa te mai astept.Te maturizezi prea greu...si stii ca nu sunt ma'ta sa te iert mereu !

-Iubitu' meu se respecta .are langa el blonda perfecta(daca esti blonda)

-Nu te vreau` in viata mea. ai avut sansa ta.De ajuns cu bla bla bla!

-Iti mai zboara pe la urechi un "buna,stii, ne-ar sta bine impreuna'', da` tu te pierzi din ce in ce mai mult prin lumea asta nebuna

--Cand vine vorba de el , sunt o persoana egoista:X

-Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

-O vezi cum pleacă, cu ochii goi . Eşti prea mândru sa o opreşti . Crezând ca vine inapoi .

-Cand iti intorci privirea spre el,te luminezi de bucurie !

- Si totusi esti chiar tu,cel care imi reda zambetul ;x

-I'm not addicted? I'm just affraid of that voice says: "goodbye ! "

-Do you feel my love for you, makes you happy sets you free? ;x

--Au fost si certuri si nu pot minti.Dar supararea nu tinea mai mult de o zi .

- Ramai aici.nu ma intreba ce simt

-Am sa incerc,dar nu stiu cum sa iti spun ca am nevoie de tine

- Cat e de mica, te innebuneste, se joaca cu tine, dar nu se indragosteste!

--Mi`e dor sa te privesc fara sa spun nimic . Mi`e dor sa numar secundele un pic cate`un pic.

--Mai stii?Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas,tu tot cu ea in gand!

-O vrei asa cum este ea. Esti norocos ca e a ta.

--C*aie mai tii minte cand visam si desenam "I Love you" pe trotuar?

-El e singurul ce poate ,sa'mi promita sa ma minta ca o sa treaca toate !

-spune`mi cum ma faci , cum de ma atragi ;x . vrei sa te vreau , de fapt imi placi

--stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand in ochii lui sa fiu...cea mai importanta fata

-Erai cu mine in bratze cu mine de manaa`! Ne simteam bine cand eram impreuna

-Are o aura ce te`atrage, Stie ca o placi, de`aia nu te lasa`n pace .

-Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *

-Nu o lasa sa plece,tu o iubesti si ea te iubeste

-Iubesc din nou,zambesc din nou.Este ceea ce conteaza

-Si tot astept dupa tine,astept sa vezi cat de mult tin la tine

-Eu raman cu amintirea ta iar tu cu zambetul meu .

nu dau gurita orikui la multi le pun pofta in kui...nu sunt ca orikare fata ce se lasa saruta

precum fiecare frunza are umbra sa asa si fiecare om are perechea sa

ah ce mama am avut ce frumoasa m-a facut caci pentru. gurita mea un baiat si-ar da viata, eu sunt fata de la tara si sunt rea din calea-fara...Sunt frumoasa si cu bani si sunt chiar mica de ani.Nu dau gurita oriciu la multi le pun pofta-n cui,nu sunt ca oricare fata ce se lasa sarutata.Asa eu is mindra rau,multi roesc in jurul meu.vrea baiat frumos,pe plac dar nu sarac ci bogat...

Voi pleca, undeva, Aproape de tine, Te voi gasi Oriunde vei fi... mie dor de tine (((

cind iubesti simti ca traiesti

Я задыхаюсь от любви своей... (imi place enorm are un inteles superb )

Ochii care nu se vad se uita...((

Taina existentei umane nu sta in a trai ci a sti pentru ce traiesti...)))))))))))))))

Dragostea s-a nascut prin femeie sau Femeia s-a nascut din Dragoste?

Ochisorii mei caprui,fura inima oricui daca o fura si pe a ta no sa fie vina mea!

Dragostea e ca o clepsidra, cand ti se umple inima, ti se goleste creierul….

__Doar Privirea Ta Imi Alina Inima..._)))

rivind soarele si luna ,

Ochi tai d-un albastru fin

Zilele trec ,pe rand se duc toate

Doar cu dragostea ta m-alin

Fulgerand acea sclipire,

Ce imi intra in sufletu-mi plin cu venin

Privind ochi tai albastri

Doar cu dragostea ta m-alin...

Las'o sa cada, sa se raneasca,sa planga, sa simta ca traieste Caci stii mai bine ca oricine, ca tot ea, intr'un sfarsit, mereu se ridica si zambeste!

Cu indiferenta ta mai facut mai tare,incet,incet calc pe urmele tale.stiu ca nu-ti convine dar acum vezi si tu ca INDIFERENTZA doare

Teoretic,ma iubesti,practic,ma adori!:X

Hai ofera lumii zambetul ce-l ADORA, Ofera tuturor timpul ce el ti-l fura!;)

Azi`noapte am citit in stelee, Si in gandurilee melee,O poveste de iubiree, K eram doar eu cu tinee:X:X

Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu m-a mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar spune-i ca ti-am spus toate astea printre lacrimi:(

Ma uit la chipul tau pervers si iti spun ultimul meu vers "Adio" ! roata se va intoarce si invers!Hai mars Mi-e scarba de caracteru tau! ;)

Ia`ma de aici si fugi cu minee,fugi cu mineee,Unde vrei vreii tuuuuu.Numai sa stiu ca sunt cu tineee,Numaiii cu tineee:X:X:))

Nu pUne-n pRaCtiCa Ce te iNvaTa-n ScOaLa O taRfa didaCtiCa!

Teai intalnit cu viata si ai intrebato de ce-i tarfa? Ti-a raspuns ma confunzi,eu sunt lichidul tau din sticla Eu sunt fumul care iese dintr-o tigara aprinsa Sau sunt blonda care tipa cu lumina stinsa

Vorbele n-au valoare, faptele conteaza! Smecherii se cunosc, nu se inventeaza Bulangii ma streseaza, cand abereaza Sa vedem ce poti, vorbele nu ma impresioneaza

Hai ofera lumii zambetul ce-l adora Ofera tuturor timpul ce el ti-l fura Incearca cu timpul sa-ti gasesti pacea Ca-ci nu e ultimul si nici primul` in viata ta

Nu vreau sa mai stiu cine esti Nu vreau sa mai stiu cum zambesti Nu vreau sa te vad in fata mea Dispari din calea mea, din viata mea

Ai grija ce fata iti doresti / ca s`ar putea sa o patesti!;):))

tanana\:d/ Sa nu iubiti baieti vagaboanteeleee.vagaboanteleee va mananca zileleee\:d/:)))

Necunoscutii incep sa-mi devina prieteni si prietenii incep sa-mi devina necunoscuti

Ei se prefac ca ne iubesc,iar noi ne prefacem ca ii credem :X

par mai frumoase,aproape culte.atat de proaste si din ce in ce mai multe;)

E usor sa te dai smecher,Da` e greu sa fii [;)]

Mai cunosc eu Niste Cazuri , s`ar putea sa ai Necazurii>>>

Nu Ma Supar Ca Vorbesti Asa De Mult ,Atata Timp Cat Tu Nu Te Superi Ca Eu Nu Te Ascult;)

tu ai ochi misto,ea are buze,sunteti o caricatura buna sa ma amuzeee=)))

Vreau sa alerg,dar stau pe loc,ma simt nebuna,dar nu`s deloc,vorbesc cu mine dar nu m`aud,as vrea sa PLANG...dar totusi rad!

Fuck Ce Vreau Din Tine!;):)))

Ea isi dorea sa se-ntoarca. Mergand in locul unde s-au cunoscut, Isi aminteste de toate. Ea strange-n brate poza lui de demult Si-ar vrea sa-i fie aproape

Chiar de sufera si plange.vointza femeii invinge;)

Daca iubesti un om lasa-l liber.Daca se intoarce e al tau, daca nu, nu l-ai avut niciodata.[;)]

Arata bine dezbracata,dar e fata calculata care stie km si unde sa te faca, stie cand sa rada cand sa fie suparata, cand in ochi tai sa fie,SINGURA fata importanta!

chiar daca nu m-a mai vezi zambind,chiar daca ma vezi suferind,chiar daca nu intelegi cum s-a intamplat,adu'ti aminte ca tot ce'a fost a fost adevarat[;)]

Okii mei plang doar din vina ta,sa te mai vada o data ar vrea,Inima mea plange si ea,Nu`ti mai poate indura lipsa:|

Ma indeamna inima,sa ma retrag incet din viata ta :(

Daca ar fi totul asa cum iti doresti nu ai mai avea pentru ce sa lupti si sa traiesti [;)]

As zice ca stiu ca`ti place s`arati bine far` sa te dai de gol. Dar pozele tale si fundul tau sunt prea hard-coor[:X] [;)]

Daca plec, hai vii cu mine?" Nu, iti dau jet "Atunci, vrei sa raman cu tine?" Pai daca ramai tu plec eu;)"

Va venii timpul sa vorbim din nou.eu o sa rad de multe,iar tie o sa iti para rau:X

stiu.vad viata ca pe un joc, sunt pasionata mereu de PRIMUL LOC [ ;) ]

Ash vrea sa cred vraja ta;) Dar tot ce imi spui e bla bla bla decat sa ma tot vrajesti Mai bine imi spuii ca ma iubesti:X:X:))

Esti ultima jukrie din pomul de Craciun!;)

Te astept sa vi,tu nu vi,nu imi pare rau .Daca nu ajungi tu azi,ajunge altu'n locul tau:X

Stau si citesc o carte Poveste de iubire Cu 2 indragostiti Cum esti tu cu mine Povestea`i dureroasa Dar o citesc si plang Si lacrimile mele peste obraji imi curg:|

Visele de`ar prinde viata N`as avea lacrimi pe fata:|

[Cheama gab0rii s`0 aresteze ca e criminala][Simpla ei prezentza:p0ate fi fatala][:X]

Sa nu te superi daca nu castigi.K tie nu iti place ca sa te risti!;)

Eu SunT PrinTzZeSa Ta,Tu EjTy BaiaTu De CarTieR :X [ Stiu Ka Ma IuBeSti Dar SunT pe LocuL 2...Du-Te InaPoi,RaMai Cu BaieTzZii TaI]

Poarta-te frumos ca ea.E prea mica si nu stie ce vrea.Spunei DA cand ea sp NU.Cand zambeste,zambeste-i si u.Cand greseste nu o certa pentru ca'ai mica si ea si nu stie ce vrea...:X:X:X.

Ma`tzi vandut de cate ori atzi avut ocazia;)Eu nu va vand.Va dau pe degeaba;):))

Vagaboanta mica,Vagaboanta mare,Usor,usor te indrepti,spre,Vagaboanta cea mai tare;) :))...cu dediktie:))

Poate viata mea e un film desprins din realitate ,in care am dreptul sa`mi aleg finalul si pot sterge orice replica nu`mi place , dar pacat ca nu pot trage mai multe duble:|

e De ce pleci capul si fumezi si daca iti spunDaca iti spun "schimba-te" te indepartezi Si iar ma lasi in suspans, sunt in continuu balans Si iar ma lasi singura, mai bine plec ... uita`ma!

din doua cuvinte mai facut sa te tin minte :X!

Nu vreau poveste d`amor,Povestile sunt triste si dor,Vreau sa fim impreuna,sub soare si luna,doar noi sa stim ca ne iubim[:X]

---Il vad,ii zambesc,dar nu pot sa'i spun tot ce gandesc :)ce imi trece prin mintee,e un gand ce nu`i cuminteee;)):))

~*~Sunt Aici Ca Sa Te Amagesc Cu Prezenta Si Sa Te Ignor Cu Indiferenta.~*~

"Sunt dOar O mica printsesa, Intr`O lume perversa , Stiu ce`tsi place, Ce nu`tsi place ,Ce vrei, Si ce nu vrei ,Dar asa imi place mie ,Sa ma jOk cu nervii Tai!

Ma inveti ` cum sha ` plang ` ma inveti ` cum sha ` radd :x ma inveti ` sa ma bucur pentruu ceea ce sunt :x

Potzi sa ma urasti,nu te condamn...dar cand suntem fata in fata tu imi esti fan;)

fata desteapta saruta ,dar nu iubeste, asculta,dar nu crede, pleaca fara sa fie parasita si bine inteles ca se face iubita [:X]

http://statusuri-mess.ilive.ro/triste.php

As vrea sati marturisesc,K team iub si te besk,De'ar fi sa mor Si no sa ne mai intalnim.In groapa mea sa arunci un trandafir.Trz d tot cand tu ma vei uita,Toti mortii din mormant te vor striga,va plange intregul cimitir,Iub mea si mikul trandafir...

Subsemnata, eu adica, declar ca din accidentul de ciocnire pe care l-am avut cand te-am cunoscut, m-am ales cu inima franta si am ramas privind in gol. Ca urmare a acestui accident, m-am indragostit total si iremediabil de tine

Gandeste-te ca de mine lumea urat vorbeste.ma uraste.ma barfeste,nu baga in seama vorbe goale,piveste,EU sunt fata aia care TE IUBESTE

Olla Mi Amor,Stii ca te iubesc te doresc te ador, O zi fara tine daca nu te vad eu mor,Ia-ma`n brate porvafor :X:

Oriunde te'ai aflaa,Sti ca in inima mea numai e loc pentru altcineva !:x

Te bucuri ca ma vezi, eu ma bucur ca te bucuri, da' timpu' a trecut,s'au schimbat mai multe lucruri !

Ochii ei ascund secrete ca jurnalul unei fete

Orice mi-ai spune acum e in zadar,Iubirea ta imi lasa un gust amar

Sunt o mica vrajitoare.cine ma saruta moare.un baiat m-a sarutat.7 zile a oftat.:X:X:X

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu

E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti?

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia

Zâmbeste celui care te-a parasit ca sa nu creada ca-ti pare rau!

Nu te uita inapoi. nu te mai pierde printre vise,priveste inainte. sunt cu bratzele deschise si cu ploapele inchise, din nou simt ca mi`e dor. imi doresc sa fiu cu tine impotriva tuturor.

Mult timp a trecut,nimic nu s-a schimbat, La ea tot mai mult se gandeste. Traind cu teama ca deja l-a uitat, Nu stie ca inca-l iubeste

Toti imi spun: -nu renunta- -nu mai plange- -totul va fi bine- Dar eu las capul in jos si le spun: - Nu-i pasa de mine

Invata`sa plangi fara [lacrimi],sa gandesti cand ar trebui sa [plangi],sa [uitzi]si sa [ierti]prefacandu`the ca nu te [do0are]invata sa [iubesthi] si vei fi cel mai [TARE]

Peste obraji o ploaie de lacrimi se vede... Cad in genunchi... "Doamne, cum l`am putut pierde?!

Suna-ma sau da-mi o veste de la tine sa-mi spui ca ma iubesti, mi-e dor de tine

FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!

vreau s planG pentru` n0i sa imi cer iertare` in fata ta am f0st un c0pil si` ma d0are.

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa? Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa

la biSeRici m`roG pentru tne.Sa`Ti dEa DumNeZeu ce mi-ai daT TU mie.ca La caTe a vazuT ca-mi FaCi.o sa`Ti dea muLTe sA tRaGi

Vorbeste Doamne cu moartea.Fa cumva si schimba-i krtea.Rupe pagina din ea,unde-i skrisa Andreea mea:X

Strange-o in bratze`! si când iti spune " lasa-ma " n-o face

Spune STOP cand te streseaza. Explica.i ca exagereaza. Nu intelege ? abereaza ? Spune.i PA si se calmeaza

Ai uitat cate-am facut eu pentru tine Nici macar cat m`ai mintit nu iti amintesti Cum crezi tu ca poti sa schimbi raul in bine, Cum poti sa spui acum ca ma iubesti ?

Dar a naiba in tine dragoste,ca te tii mereu numai de mine,tu esti pentru mine o pakoste si nu pot ca sa mai skp d tineeeee

Eu Sunt Aeru` Sh Vantu`/Tu Ejt| Cerul Sh Pamantul/Eu Sunt Dragostea Curata/Tu Iubirea Adevarata!:x

La poarta sufletului meu,nu mai incearca nimeni sa mai bata, caci cheia ai luat-o si usa-i incuiata! :x

iubesc un baiat,mare afemeiat,ma minte ca ma iubeste,dar cu alta se-ntalneste,ii baga in kp tampenii,il mananca,il arunca,ma minte in fata,dar c pot eu sa-i fac unui baiat afemeiat?!?!

inima mea nu ma minte,ea vorbeste sa m-alinte,eu ii spun cat te iubesc,ea imi da d inteles.ca tu nu esti pentru mine.esti doar amintirea viee!

te iubesc cu sufletul si inima,dar tu ti-ai ales p altcineva,nu mai stiu ce sa mai fac d al tau dor,da-mi un telefonnn

iesi cu ea mereu,va intalniti la greu,iar mie chiar nu-mi pasa,dar plang langa fereastra:((

2 vorbe,3 minciuni,asa faci mereu minuni,stai asa ca nu-i asa,azi stiu doar replik mea,sa nu incerci sa ma faci,ca te las cu una-n craci:)))

sa-mi dai un telefon din cand in cand,sau scrie-mi un msj macar un rand,sa uiti cat te-am iubit ar fi pakt,si cat am plans atunci cand ai plect:(

Am invatat sa suport,viata e grea,Dar nu suport un tradator,asta-i boala mea

Ramai cu mama ta,ramai cu tatal tau,te rog sa intelegi ca am suflet si euuu:|

Daca vreodata cerul se va crapa,Atunci si eu pe tine te voi ierta,Poate ca pana cand lumea se va sfarsi,Pacatul vietii tale il vei plati

nu ne-am vazut dar am vorbit,la telefon din cand in cand,eu te-auzeam mereu plangand,dar am crezut ca plangi asa ca-ti pare rau,si ca ti-e greu,dar tu plangeai de dorul meu

Ieri am zburat printre nori,Te-am pictat in culori,Si ti-am dat dragostea

iarna treke,vara vine,ma gandesc numai la tine,de ce sa nu ma gandesc?daca stiu ca te iubesc!

titanic titanic,vapor blestemat,la prima iubire,te-ai si scufundat

Cine zice ca nu-i pasa,cine te asteapta aksa?Te accepta cum esti tu,Cine te-a iertat d toate?Cine pentru tine poate,sa isi piarda sufletu?

'''Dintre toate m`a iubit mai mult decât`o lume`ntreaga, A stiut sa ierte si sa ma`nteleaga:x

Ma cauti,nu ma gasesti,te întrebi,nu primesti,ma strigi,asculti,astepti,cauti,un semn?!Un spirit,o lacrima,calc prin cioburile de veci,tu imi pui o piedica.

Eu voi fi langa tine atunci cand razi sau cand suspini, nu lasa lumea sa te-mpinga in pacat, prietenia dintre noi nu moare, deci nu s-a terminat :x

Dc ma mai cautzi acum?:)] Nu mi-ai zis tu sa'mi fac pa altu?

E Ca O Sora Pentru Mine :x sa-i Dea Domnu Numai Bine.Ca Niciodata N`am Sa Uit Ca Surorile Am Crescut

am noroc cu ochii mei,ca ti.e mare drag d ei,nu ma vei lasa vreodata,ca ei iti sunt viata toata,ai curaj cu mine sa iesi in lume si orice ar fi u ma vei iubi

Vreau sa`mi dai curaj sa zbOr,acOLo unde stiu ca pOt visa in cuLori, Vreau sa`mi dai curaj sa sper ,sa uit tOt ce`a fOst ieri

Acum canD repede trec minutele.ma rogi sa-ti spun ce nu ti'am ziS cu ziLeLe.riDica caPuL din pamaNt.priveste'ma'n oChi fara teama.creZi ca nu stiu cum e sa te doara.Stiu ce'nseamNa.

PeNtru Q nu imi dau seama ce cauti, ce vrei, ce gandesti. PT Q nici macar tu nu stii toate acestea. Pentru ca esti tu si nu altul...#.iNcet iNcet.se laSa prada visului

Cand zic gata pai chiar e gata!Sunt solutii,exista mereu altuu.uit trecut,uit timp pierdut,uit sentimente,uit tot!Nu vreau explicatii,mi se par cele mai penibile conversatii

Incep sa realizez cat de departe esti de mine caci simt un gol imens in suflet care doare si nu poate fi alinat decat de mangaierea ta.ITI SIMT LIPSA IUBIRE!
Stiu sa iubesc stiu sa ranesc nu te juca sti trisa
Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga nu te grabi vei reusi
nu e prima oara cand ratezi ce`i bun. nu te mai gandi acum viata asta zboara si o sa te doara ca nu ai vrut acum dar nu poti sa sp din prima ce vrei asa ca nu mai pierde timpul daca ma vrei
"Poti sa faci ce vrei, dar dupa aia suporti consecintele!;)iti plac tendintele, iubesti fetitele Fraiere se plateste scump prostia si fitele!:))"

Ea e rebela,dar e femeie fidela.Se aude?poc,poc,poc? sunt picioare fine ambalate in pantofi cu toc
Si cand o vezi cu el de mana lashi capul in jos si iti vezi d drum gandindute la ce ai pierdut
Fata` asta ` ! ` :x` . Nu `e proasta` deloc`!` .Nu `se vindhe` ieftin ` . fiindCa` ea vrea TOT` !`
Am cresCut!`Am laSat in urma` un treCut ! si-acum,cu capu` sus,pOt spune ca am ajuns unde am vrut!"

"Potsi sa vopsesti o cioara in alb ca nu va fi porumbel. la fel cum nici una dintre voi nu va fi ce am fost eu pentru el
Ce-i aL mEu e PuS deOparTe Sa va Fie cLar La ToAte>:)"

nu mai baga texte d`astea…uite`te putin la mine;)) Stiw ca te doare cand ma privesti din departaree Uite ce`ai pierdut pe zi ce trece,tot`h mai bine imi merge:X"

riveshte'o cum creshte p zi ce trrece te inebuneshte Vrei sa fie a tha?Imi pare rau nu se va putea Ia'tzi adio d la ea
Ea e Barbie vie...dar nu vine dintr`o cutie se imbraca in roz si are pretentsi 1000

Tsine minte ca o lacrima adevarata e rece :)>- La fel si timpul care nu mai trece :-< Am d0ar simple regrete:-s Iar ce`a f0st intre n0i . d0ar FaLse semtimenTe"

E fata calculata care stie cum si unde sa te faca.Stie cand sa rada,stie cand sa fie suparata.In ochii tai sa fie:SINGURA fata importanta
Am pretentii ` marii :x`! am intenti bunne :x`! is nebunaaa :x` si`mi ardee de glume
Ai Sa CauTsi PerSoaNa MeaH, In FieCaRe `EA` Din ViaTsa Ta;).BuNa Sau ReA:>, Eu Am FosT DoaR A Ta Ea In OriCe MoMenT PoaTe Fi si-a AltUia

poti sa admiri ...sa iti doresti.si evident sa iti iei gandul
Nu`mi mai pasa daCa` e ea` daCa` sunt eu` . IntOdeauna va fi` cineva` in lOcul thauu` MEREU`
Nu`mi spune tu cum trebuie sa fiu, Lasa`ma pe mine sa fac ceea ce stiu
e o arta sa stii sa stralucesti fara sa arzi in intregime
"Baieti ca tine gasesc peste tot,poti sa pleci ma doare`n cot Hai bye-bye Ramai cu Bn. Vezi ca intreaba curvele de tine

E atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata
Candva a fost lng tine khiar si atunci cand nu tia mers prea bine fetitha asta a fost o data a tha dar acum nu te mai vrea. din partea mea: ramai fraiere asa!"

BaIeTzI Au BaLaNsUl LoR FeNoMeNaal DaR InToDeaUnA FeTeLe Au RoLuL PrInCiPaaL
sunt fetita rasfatata si de multi apreciata, imi plac mult masinile dar si motoarele , nu am pretentzi la ele doar sa fie ale mele:X:X"

stiu sa Iubescc :X stiu sa ranesc Nu te juCa sti bN ca pOt triSha
Zambeste DANA te iubesjte
am prea multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte
OChIi mAry GUrYts`A Mik TrAsAturi D PApuSHik CorP DraGuTSz` FrumOS LuCRAt FuND FInuTS[:D] UshOR BoMBaT~[:X]~"
• Imi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt

Itzi spun pentru a mia oara: fiecare zi cu tine este extraordinara!

Sa ai grija cum t p0rtsi cu mnee` daca` mai vrei s` tsin la tnee`! K snt prea dulcee` cum m` p0rt cu tnee`, n`am aere ca sh tnee`

Heyyy`, strange`ma in bratsee`! Dak` vrei s` intselegi ce e`n inima mea t r0g nuu` mai plecaa`

0 sa`mi intselegi pr0blemele la timpuu` p0trivit!

Imi pare rauu`, dar n`am pretz! T simtsi pr0prietaruu` me0, snt mai mult decat atat! Crezi ca snt un tr0feuu` sh chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu`!

N`ai curaj s` ma lasi, s` traiesti fara mnee`! K nuu` p0tsi s` respiri, atunci cand e0 nuu` snt langa tnee`!

M`am schimbat sh pot visa acum ! Nuu` mai vreauu` s` cer, v0i 0btsinee` 0riqm !

Sh nuu`mi pasa d nimic! Imi traiesk viata dup` bunul meu plac

Frumusetsea se deduce ink` d la primuu` zambet, d la prima privire d la primuu` cuvant.

Mi`e d0r s` te privesc fara s` spun nimic . Mi`e d0r s` numar secundele un pic cate`un pic

Tuu` esti jumatatea care mie`mi lipsea sh`ai umplut d0ruu` din inima mea

Nuu` mai visa frum0s, realitatea este rece

Ne este d` ajuns acest sentiment ascuns, n tsine unitsi p amand0i sh suntem d0ar n0i

De atat barfa m`am int0xicat, dar s` stii` ca 0muu` nebarfit e 0m ratat

Lupta pentru cine t iubestee`, baga`tsi pla`n cine`tsi greseste`!

E0 nuu` cred in tacere, nuu` vreauu` s` taci!

Secretuu` este s` risti, s` te simtsi binee` sh s` castigi !

În jocul ăsta nu îmi e frică...sunt amantă , iubită si amică . poate lumea crede că sunt sora ta mai mică , fără să stie că eu pentru tine sunt unică.

Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.•

●Sa fii capabil sa vezi realitatea.este un mare dar. ●

xD | invidia dOare =). sunt prea tare b-) ! |
#. Timpu` se scurge`n [RELUARE] . =X

.Oricine are dreptul sa fie prost , dar unii abuzeaza de acest privilegiu` ! =]

.N`am nevoie de diamantele tale Ca sa stralucesc ;X

.•[O faţă de [PRINŢESA] !
Un corp [INDECENT] !
Şi un stilou`.
Să mă induci în [TESTAMENT]!•

.FrumusetSea nu` se maSoara.
Ea se apreciaza din vedere :]

.•Nu arunc cuvinte inainte ;]
Ca lucruri ce se simt :]
Nu` se spun prin cuvinte`!•

.•Profiita de fiecare clipa` =]
Ca`n fiecare paradis =X
Exista cate`o ispita =P•

•te`ai sătuRat Să'ţi pui viaţa Ca o întrebaRe.
ţine CapuL SuS, ChiaR daCă dOARe taRe.• .

•De obicei,ii citesc rapid.
Pe cei care`mi Zambesc
Sh` de fapt nu ma inghit ;]•

Ptr. totdeauna el va ramane [VIATA] mea
Voi da totu`

| Bebe09 a răspuns (pentru Кристина21):

Mersi mult:*:*

| Кристина21 a răspuns (pentru Bebe09):

Npk:*

| Christina a răspuns:

Un "te iubesc" afisat pe un ecran electronic nu ma impresioneaza cu nimic.

Somewhere there's someone who dreams of your smile, and finds in your presence that life is worth while. So when you are lonely, remember it's true: Somebody, somewhere is thinking of you.

Atitudinea slaba se transforma in slabiciune de caracter

Nobody can go back and start a new beginning, but anyone cand start today and make a new ending.

Un pix. Un jurnal. Si mii de ganduri. Amintiri ramase. Scrise in acele randuri.

Cui ii pasa, ramane acolo chiar si cand gresesti.

Si de ce sa te multumesti cu putin. Cand poti avea totul?

Sunt puţin mai diferită şi acum văd totul în ceaţă. aşa că te las. Ne vedem mâine dimineaţă

Uită-te cine-a fost lângă şi cine a plecat, cine s-a întors după ce l-ai scuipat.

Trăieşte în aşa fel viaţa, încât să nu-ţi pară rău de nici un pas făcut şi de nici un zâmbet dăruit cuiva...

Si îţi promit că-n viitor, o să uiţi ce-nseamnă să-ţi fie dor.

Ce este dragostea? O atractie trecatoare, urmata de traditionalul ''Du-te ma dracu! "

Things to do today : 1. get up 2. survive 3. go back to bed.

Realitatea bate si platoul de filmare... Viata e frumoasa doar cu efecte speciale!

Nu contează dacă mâine o sa descopăr câţiva ghimpi în degete sau câteva zgârieturi în suflet. Vreau să trăiesc!

Nu renunta la toate visele, doar pentru ca unul nu s-a indeplinit!

Fiecare eşec te face mai puternic şi mai optimist!

Pentru a avea valoare în această lume dă atenţie lucrurilor mărunte!

Doar cu optimism poţi învinge greutăţile vieţi!

Nu ne-am născut în puf, dar ne bucurăm de viaţă. Putem zâmbii dacă vrem, în fiecare dimineaţă!

Ca să poţi să îţi depăşeşti instinctele, trebuie să ştii să îţi controlezi voinţa!

Aşa că alungă grijile, ridică mâinile, agitație, gălăgie, scoate foile, vreau să aud că strigă fiecare: " Dacă timpul curge, să curgă în pahare! "

Rămâi aşa cum eşti acolo în lumea ta. Nu vrei să schimbi nimic, atunci nu mai schimba!

Viata este acolo unde te regasesti, momentul in care simti ca iti apartine clipa si ca in ea sta ascunsa o viata intreaga.

A fi fericit nu înseamnă că totul este perfect, ci faptul că ai decis să priveşti peste imperfecţiuni.

Nu vreau să pun o poveste cu "Happy end!" pe beat, ci vreau una care va dura la nesfârşiiit

Am văzut că sinceritatea nu aduce întotdeauna bucurii, dar mai are încă susţinători rătăciţi.

E mai bine să arzi, decât să te stingi incetişor.

Înainte să plec, am suflat aburi peste imaginea ta şi am scris cu degetul pe oglindă: dispari.

Important nu este să spui "Iată ce au făcut din mine", ci "Iată ce am făcut eu din ceea ce au făcut din mine".

Niciodată să nu implori. Apreciază.

Deşi e un android care nu are sentimente, cu siguranţă a reuşit să le stârnească în alţii.

Ciudat, mi se pare că oamenii fug de fericire, nu o caută.

o Laşitate înseamnă nu numai să eviţi sau să fugi, tot laşitate e şi dacă nu-ţi pasă.

Nu există dragoste aşa cum este prima iubire.

Să lăsăm femeile frumoase bărbaţilor fără imaginaţie.

Unele lucruri sunt atât de ridicole încât nu-ţi poţi stăpâni râsul. Să mori de râs e cu siguranţă cel mai grozav mod de a muri!

Am mare încredere în fraieri; prietenii mei numesc asta încredere în sine.

Mi-am pierdut minţile; am, însă, lungi şi îngrozitoare episoade de sănătate mintală.

Rămâne ca fiecare să aibă amintirile pe care le merită.

În primul rând, sunt conştient că trăiesc într-o ţară de misogini.

Şi azi voi pune pe hârtie plictiseala mea. Pentru cititori. Să se plictisească şi ei.

M-a ucis. Din punctul lui de vedere.

Singurătatea se obţine, fie trăind în deşert, fie înconjurându-te de oameni neînsemnaţi.

M-au întrebat de unde culeg aceste gânduri. Mărturisesc cu ruşine: din capul meu, proprietate personală

Când îţi doreşti foarte tare un lucru, pur şi simplu te apuci de treabă. Nu te gândeşti cât de greu o să fie.

Doar ceea ce am pierdut îmi aparţine pentru totdeauna.

Consider că cicatricile sunt sexy - dovedesc faptul că ai făcut o greşeală care a dus la dezastru.

Nu supravieţuiesc speciile cele mai puternice, nici cele mai inteligente, ci cele mai uşor adaptabile.

| Davidoaia a răspuns:

Daca dragostea este chimie, sexul este... fizica laughing)))

| Davidoaia a răspuns:

Vrajitorul din oz catre sperietoarea de ciori : Nu iti pot da creier dar iti pot da o diploma laughing

| Davidoaia a răspuns:

Funda ? :d