| Ionela_7274 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru o fata care mi-a luat iubitul, dar el inca ma iubeste si pe ea vrea doar s. o f**. mcc :* funda.

Răspuns Câştigător
| babyliciousalexaa a răspuns:

Kama nu merita ...ar fi bine sa te gandesti daca te iubeste cu adevarat
eu cred ca nuwinking status: smile *** you know like the chosen one

5 răspunsuri:
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

1.Te uiti la ea si te gandesti la mine, O atingi pe ea dar ma simti pe mine.Ti`e sete de mine si te racoresticu ea Ma vrei pe mine, dar te multumesti cu ea!
2.Un suflet iubeste / Dar nu este iubit / Suspina si sufera intr-una / Acela e sufletul meu
3.Stii ca imi doresc sa traiesc? Stii ca imi doresc sa te iubesc? Stii ca imi doresc sa plang cu lacrimi de cristal? Stii ca un inger as fi pentru tine? Stii? Esti TOTUL PENTRU MINE. i`m a sad Angel.cand nu esthi cu mine.snt fericita cand...te simt mai aproape
4.Cand cineva va putea scrie cu un cub de gheata pe soare inseamna ca te va iubi mai mult ca mine.
5. Dragostea te poate face fericit, dar de multe ori doare. Fara indoiala dragostea este speciala cand este daruita unei persoane care o merita.
6. Spune-mi unde esti, sa stiu unde sa caut! Spune-mi ce visezi, sa stiu ce sa iti dau! Spune-mi pe cine doresti, sa stiu cine trebuie sa fiu! Spune-mi ca ma iubesti!
7.Seara de noi doi imi amintesc ca sunt cu tine imi imaginez ce clipe frumoase ma urmaresc si nu pot lacrimile sa le opresc cand ma gandesc cat de mult te iubesc macar odata as vrea sa te mai intalnesc.stiu ca gresesc si signura ma ranesc macar sa te vad fara sa iti vorbesc.
8. Uneori aş vrea să dărâm între noi ziduri E ciudat cât de greu se scurge timpul Dacă aş fii alergător ai fii linia mea de sosire Dacă n-ai fii tu aş alerga în neştireSpun direct nu-s perfect, mor încet Fiindcă fără tine nu mai am decât o gaură în piept Să nu crezi că mint, să nu crezi că joc vreun rol Îmi e greu
9.Se spune ca vremea e frumoasa atunci cand in suflet e soare.Se spune ca ploaia e mai rece cand in suflet te doare.Se spune ca vantul nu bate atunci cand iubesti?! dar cand frunzele se misca, sa stii doar ca TE IUBESC
10. Daca vei sta pe ganduri si te vei intreba, de ce traiesti un tainic glas iti v-a raspunde: sa lupti, sa speri si sa iubesc!
11.Se lasa din nou tacerea in lumea mea. aceasta liniste parca ma asurzeste, iar tot ce ma mai tine in viata e speranta ca intr-o zi imi vei sopti ca ma ma iubesti. as putea trai asa o vesnicie
12.Visez si nu ma mai pot opri, oare cum te-am cunoscut? Cum m-ai facut sa ma indragostesc de tine? TE IUBESC! Cam atata stiu! Funda pentru. efortul meu pliz!:d

| MistikkGirl a răspuns:

Heyaaaa :*!

[¦]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[¦"

Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme`. iti`spun stai linistit`. `. ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`.

Pentru el esti doar o alta fata Mai mult nu ai fost niciodata El la tine nu tine d atatea ori te-a facut sa t simti un nimeni!winking.

incerca sa privesti.e frumos afarawinking...recunoaste zambetul ei si te baga in boala!

Iubitule. daca vrei sa ma intorc.e ca mine sau delocwinking

Destinul meu a fost sa fiu raza de lumina pentru mintile intunecate ale idiotilor!

Degeaba incerci sa`mi cauti defecte, stii bine. Nu vei gasi alta ca mine

Vezi Tu Momentan Nu Am Cheff Sa Privesc In Jurr Pentru Ca Te Vad Pe Tinee Si Im'i Vine Sa Injurr.

Nu mai face pe nebunul. Tot la mine iti e gandul

Te uiti ca Fraierul in trecut. Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos.Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost!

Nu uita ca si cei mai frumosi, si trandafiri au spini!

•DRAGOSTEA E CA IARBA : O SEMENI, O CREȘTI ȘI VINE O VACA SI STRICA TOT!

•Si tu poti fi ranit de o fata. Nu uita ca si baietii plang cateodata

inChin PahaRu` Sus, SamPanIa Sa CurGa. Pt ToaTe printesele Ce Fac FraieRii Sa PlanGa!

Bye Bye. :*

| DeathIncarnate a răspuns:

Ai refuzat raspunsu te simti la ce ti-am spus? cam da

| catalin808 a răspuns:

"Te tine doar pentru ca esti o bagaboanta! tarfa proasta... " La punctele de suspensie poti continua tu cu ceva improvizatii de ferentari si gata.

Ideea e ca ce vrei tu sa faci e o faza de copil natang de 13 ani straight face

| madukk a răspuns:

Raspunsu de la ultima " te tine pentru ca esti bagaboanta, tarfa proasta, da' cand te **** se gandeste ca eu il astept acasa"