| Diana0987 a întrebat:

Vreau si eu niste urari mai serioase de ziua de nastere a sefului.

Răspuns Câştigător
| mihamihaela1234 a răspuns:

Priveste aceasta zi speciala ca pe o noua pagina din povestea ta de viata, o poveste tot mai frumoasa cu fiecare an ce vine!

Visele de astazi sa devina realitate, sperantele de maine impliniri, orice cadere un pas inainte iar gandul bun si fericirea sa te insoteasca mereu. La Multi Ani!

Nu puteam sa ratam oportunitatea de a spune La Multi Ani unui sef de exceptie. Sa ai o zi excelenta sefu', o meriti din plin!

- La multi ani sefu.

- La multi ani pentru un sef minunat.

- Va doresc succes in munca si in viata.

- Va doresc o zi onomastica fericita si fara stress happy

- La multi ani pentru cel mai bun sef din lume.

Eşti cel mai bun şef şi ne umbli întotdeauna ziua cu veselie. te rog să primeşti acest mesaj de felicitare de la un umil angajat dea-al tău cu salariul mediu pe economie

Fie că cele mai frumoase binecuvântări ale lui Dumnezeu să se răsfrângă asupra ta şi a zilei tale de naştere!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O urare pentru un șef bun a cărei zi de naștere este astăzi, la mulți ani cu sănătate și spor în toate.
Pa, pa.

| Cretaker a răspuns:

''Multa sanatate si cu sincera rugaminte, nu ma bagati in somaj''