| jelly_6375 a întrebat:

Vreau si eu nume pentru hi5...facebook...etc plss dau fundoiii = vot:X:X:X

4 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Decat sa te dai mare punand tot felul de nume complicate ca sa te dai mare mai bine pui numele tautongue de obicei majoritatea care auf acebook au numele intreg, iti poti pune si la hi5 la fel, sau doar prenumele.

| ToXicLoVe_2598 a răspuns:

°☆▀▄lOvE pInK★▒ツ
ღﻵ♥♥ZuZu Băăă♥ღ
☻ρaρψθηüℓ ©ü füηdψ†a ﻉ√٥ﺎs ©®awa†a ïη βüℓψηﻉ☺
§üƒ£€†Ž€£ iøøßi†
§µ£l3†zêl råñï†h™
√ÿяµ§ε
弗拉德 tyg3r styl3 曾经弗
»●๋•тιѕѕу вℓση∂ιє●๋•«
чou aяe e×aтℓч мч вяaиd oƒ нeяoίи
♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥
ҳ̸Ҳ̸ҳ ‹з●๋•Łąmøµ●๋• snεcx‹з ҳ̸Ҳ̸ҳ
ιиѕιde yøur hє∂Яt®
♥ мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý ♥♥δόή˙† ђμŕ† ą fζγ♥

| petruta a răspuns:

`·.¸¸.·´´¯`··._.· eu jelly `·.¸¸.·´´¯`··._.· pentru hi5 iar pentru facebook noua jelly nu iti stiu numele adevarat

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Frumusika-sik400
Myheart200
Juts-my
Channel-anime
betsfirends4ever
love-juice111
fundita?