| SatanaInIzmene a întrebat:

Vreau si eu o lista a userilor pe care ii considerati inteligenti; fara stereotipuri.

3 răspunsuri:
| theorizer a răspuns:

Si eu, dar nu mai inteligenti ca mine thinking
Nu cred ca e corect sa impartim oameni pe criteriul inteligentei
Daca natura ne-a fericit cu un IQ bun eu cred ca nu ca sa-i lasam deoparte pe cei mai putin norocosi wave
Dar intrdevar, ar fi bine daca am putea discuta si altfel decat sa trecem incontinuu de la un subiect la altul de parca am fi in stare avansata de ebrietate hypnotized

| Dmonik a răspuns:

E o postare dedicata! Iti multumesc, o sa intorc gestul!hee hee

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Kronstadt, Kongeriket, Hombre si mai era un tip al carui nickname era scris cu litere chirilice, Spineshiver. In general, au interventii inteligente, amuzante si argumentate, acolo unde intrebarea o cere. Evident, ordinea in care i-am enumerat este pur intamplatoare.