| PisuCluj a întrebat:

Vreau si eu porecle pentru numele Miruna!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miru`, mirunica, mirunel, mira, mimi...

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Miru, Mirunica.

| mymy a răspuns:

Miru, mirunica, mirunel, mirunicel laughingwinking

| Angel_5977 a răspuns:

Miru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Pai hai sa vedem, am si eu la scoala o colega pe nume Miruna si noi ii zicem Miru si porecla ei e Pufii si unii zic Kiki.
In fine eu ti-am zis nu stiu cateodata conteaza si cum arati, dar si cum te porti. Tu decizi, sper ca te-am ajutat. Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma numesc miruna si copii imi spun miri, miru, mirunik,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma numesc Mirunahappy... cel mai des prietenii imi spun Myru sau Myrunik... uneori si Mirunel sau Mimi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cheama Miruna si mi se spune Miru, Mira, Mirunik:X...asa ca poti sa te inspiri

| neUtilizator a răspuns:

Ar putea fi mimi, murina, munira, incearca sa amesteci literele cuvantului si va iesi ceva comiclaughingwinking

| Alicecooper a răspuns:

Si eu ma numesc Miruna si colegii imi spun miruk sau KyKy!

| armin666 a răspuns:

Miru miri incerca