| roxanarooxy a întrebat:

Vreau si eu sa aflu ce faceti cand aveti timp liber ca sa nu va plictisiti.sau in locul meu daca locuiti cu bunica si va plictisiti mult ce ati face? funda +vot.

Răspuns Câştigător
| criisz a răspuns:

Mos Craciun exista, Asa tata, asa Mos Craciun, The Santa CLaus, Mos Craciun cu muschi, The Year Without a Santa Claus, The Nightmare Before Christmas, Christmas in Wonderland si altele...

10 răspunsuri:
| criisz a răspuns:

As citi o carte buna, as ruga-o sa facem prajituri impreuna ( e frumos in aceasta perioada), m-as uita la documentare, la seriale, la filme ce au ca tema craciunul, as asculta colinde...etc, etc tongue

| roxanarooxy explică (pentru criisz):

Dar zi-mi mai multe nume de filme de craciun.

| roxanarooxy explică (pentru criisz):

Ce fel de filme? amuzante, de actiune,?

| criisz a răspuns (pentru roxanarooxy):

Majoritatea sunt amuzante si au copiii pe primul plan. Sunt filme dragute care se potrivesc sezonului

| roxanarooxy explică (pentru criisz):

Multumesc mult

| criisz a răspuns (pentru roxanarooxy):

Mos Craciun exista, Asa tata, asa Mos Craciun, The Santa CLaus, Mos Craciun cu muschi, The Year Without a Santa Claus, The Nightmare Before Christmas, Christmas in Wonderland si altele...

| ShiftyIsXtreme a răspuns:

I-as cere niste bani si m-as duce in orastonguedaca nu imi da bani pur si simplu ma plimb peafarabig grin

| roxanarooxy explică (pentru ShiftyIsXtreme):

Dar aici e sat si nu am ce face singura in oras de nebuna pe strada mai ales ca nu e nimic interesant

| ShiftyIsXtreme a răspuns (pentru roxanarooxy):

Pai atunci deseneaza sau... uita-te la tv, sunati prieteni, prietenile discutabig grin

| DavidSpargatoru a răspuns:

Pai si eu locuesc cu bunici si in locul tau mi-as face multi multi prieteni simaj sica sau as vori cu ei pana-n zori... funda pls