| ditandrei a întrebat:

Vreau si eu sa plec weekendul acesta la munte cu masina, insa nu stiu in ce statiune sa merg. as vrea undeva nu prea departe de bucuresti, pentru ca nu sunt nici foarte multi bani, nici timp sa vizitez foarte mult. vreau o iesire din Bucuresti, o plimbare pe munte si sa dorm o noapte acolo. totusi as vrea sa evit zona de pe Valea Prahovei din cauza traficului si aglomeratiei si oricum nu vad mare diferenta fata de Bucuresti...

daca mi-ati sugera si statiunea si un eventual loc de cazare ar fi perfect... Multumesc!

1 răspuns:
| DevilProject a răspuns:

Pai cel m ai frumos e la Moieciu! Am fost si eu si e f frumosbig grin Cand am fost eu costa 50-60 de ron o noapte.Bafta!