| kaTTsu a întrebat:

Vreau si eu sa stiu pentru cei care sunt bine informati. De ce numai functioneaza normal servarul privat de metin Finalongju2? majoritatea timpului este inchis, iar cand vin de la liceu prind doar 2 ore pe el apoi, iar inchis stie cineva de ce numai merge Finalongju2? multumesc frumos

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...

| lolhunter a răspuns:

Sall Sunt GM pe acel metin name kev0 in fine Dulaan are o mare problema cu serveru la retea toti lucram impreuna sa il facem sa functioneze normal reparatiile intre 6-9 zile Multumesc!