| Octaviana_9832 a întrebat:

Vreau si eu site`uri de unde pot descarca fisiere PowerPoint interesante love struck. Adica sunt tot felul de filmulete cu scris si sa fie interesante/amuzante/triste oricum numai sa fie.
Sper sa stiti despre ce este vorba. big grin
Daca nu, lasati`mi mesaj privat si mi le trimiteti pe mail big grin.

Fundaa pentru cele mai multe si mai frumoase.

3 răspunsuri:
| Anonim_8545 a răspuns:

Scrie la google power point si dai la la vodeoclipuri. Le vezi pe youtube.

| dalea a răspuns:

Gasesti si aici http://www.power-point.ro/ chestii interesante in power point.