| ZaKid a întrebat:

Vreau si eu un film de comedie! Nebun! :X sa ma faca sa rad cu lacrimi rolling on the floor)))))))))))laughing))))))))))
Si un clip pe youtube care vi s-a parut cel mai amuzant! big grinlaughing

4 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Film de comedie: The Animal
De pe youtube cam tot ce e de la in puii mei: http://www.youtube.com/watch?v=aoz-WTzx5eA

| bogdang a răspuns:

Marea mahmureala (The Hangover)
Teleportati in adolescenta (Hot tub time machine)

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Aceiasi intrebare am pus-o si eu acum ceva timp in speranta ca un film ma va face sa rad in hohote, nu prea credeam, dar s-a intamplat! iti recomand Norbit avandu'l in rol principal pe edi murphy, ce joaca triplu rol.