| medex3 a întrebat:

Vreau si eu un judet in care sa vizitam ceva foarte frumos, natura, atractii turistice. orice

Răspuns Câştigător
| gaabitaa95 a răspuns:

-Brasov pentru ca ai milioane de optiuni.Castelul Bran, Biserica Neagra etc
Sibiu la fel :Muzeul Brukenthal
Neamt. diferite manastirii
In fine sunt multe judete ce merita vizitate happyEu sincer iti recomand Brasovul pe primul loc.

8 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Fiecare judet are minunile lui. de unde esti? spre ce zona ai vrea sa mergi?

Răspuns utilizator avertizat
| dhraqull a răspuns:

Iasi, Neamt, Brasov, Hunedoara.

| catthshshshs a răspuns:

Iti recomand nordul Moldovei ( Iasi, Neamt, Suceava, Botosani)

Răspuns utilizator avertizat
| hau2 a răspuns:

IASI :X
un oras superbb... nu prea poti sa te plictisesti aici. adica ai ce vizita depinde ce iti place ...de ex:o plimbare pe Copou Gradina botanica, palatul culturii, mitropolia. bojdeuca IOn Creanga. multe magazine :X restaurante. cluburi, cafenele tot ce vreiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Sibiul este un oras minunat! Am fost acolo si chiar m-a impresionat placut.
Ziua mea preferata acolo a fost cand am vizitat castelul brukenthal!big grinbig grin

| kappi a răspuns:

Iti recomand judetul Neamt. Ai ce vedea acolo.