| Andr3iutz a întrebat:

Vreau si eu un sfat/recomandare...
Vreau sa imi iau un aparat foto DSLR si ma gandeam la un Canon EOS 600d...Stiti ceva despre acest aparat? Este bun? Dau funda!happy mersihappy

Răspuns Câştigător
| atoatestiitoarea a răspuns:

Este cel mai bun aparat de fotografiat actual.Inaintea lui a fost 550D care este inca in palmares. Sa nu iei 1000D!
O poza facuta la Roma din Coliseum la 350 de m aproximativ de Arcul lui Constantin, arat si porii pietrelor asa de clara este; Este un aparat fantastic si are si obiective cu oglinda daca vrei. Cele mai ieftine sunt in Anglia (ebay.com)

1 răspuns:
| Andr3iutz explică:

Atoatestiitoarea,
deti acest aparat?