| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sugestii de nume pentru blog! Un nume scurt, la obiect si de preferat in romana. Ceva idei?

4 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Depinde despre ce vrei sa scrii in el sau la ce se refera.

| DiannaDi a răspuns:

Depinde despre ceea ce vrei tu sa scrii in el. access.blogspot.ro/com. realblog... blogulmeu... meritaintrat.big grin acum u decizi.depinde, ti-am spus de ceea ce vrei sa scrii.
succes
:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mi-am pus Creier de Metal cum suna?

| Drogataa a răspuns:

Supradoza de vise,Jurnalul meu,Ganduri scrise,Ceai de vise,This is my life,Ca the angel, O noua lume, Copilul din mine, eu mi-am pus Un alt inceput.