| Amali23a a întrebat:

Vreau tabara pentru adolescenti 15 ani plus. Vreau sa merg anul viitor in 2022 si o sa am 16 ani. Vreau ceva tabere daca se poate din Transilvania. Cine stie sa imi trimita cateva linkuri. Nu ma deranjeaza sa fie tabere pentru copii si sa fiu cel care are grija de ei (nu mai stiu cum se numeste)

3 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Draga, habar nu am de tabere pentru copii.
Dar ieri stand intr-o statie, ama asistat fara sa vreau la o discutie intre doua tinere. Una spunea ca s-a inscris "sa ajute" intr-o tabara la Rasnov (Rasnov am inteles eu, poate e alta) acum in august. Si ii povestea celeilalte ca a cerut sa fie la copii, nu la adolescenti. Dar, a fost repartizata la adolescenti.
Uita ca am gasit ceva: http://www.nh-tabere-copii.ro/detalii-tabara-copii/tabara-rasnov-bran.html

| MariaLuiza24 a răspuns:

Https://smartupdiscovery.ro/ este una din cele mai complete si complexe tabere pentru adolescenti de pe piata. happy

| MariaLuiza24 a răspuns:

Https://smartupdiscovery.ro/ este una din cele mai complete si complexe tabere pentru adolescenti de pe piata. happy

*prima e tinuta in Bran, deci se incadreaza si in criteriul "Transilvania"winking*