| JIJ a întrebat:

Vreu niste idei, ce sa fac ca sa nu ma plctisesc?(activitati sau alte chestii) cu iubita sau fara iubita, inca nu am.

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Uita-te la filme, asculta muzica.

| GrimReapper a răspuns:

Incearca sa infiintezi un grup de oameni pe un punct comun.(nu ca ati luat 10 la mate).De exemplu un club de carte sau sa mergeti la film si dupa aia sa-l comentati.

| Innnaa a răspuns:

Eu una nu ma plictisesc cand ma uit la comedii sau cand citesc bancuri...

| Daria61 a răspuns:

Ia-ti toti prieteni si faceti multe concursuri cu premi:
1 faceti ecipe de cate 2 si unul il imbraca pe celalat cu hartie igienica ca sa il faceti mumie
2 puneti muzica si inventati un dans
daca nu vrei cu prieteni:
1 calculatorul
2 cumparati ceva si fa ceva amuzant cu el