| ema1ih a întrebat:

WEBKINZ : UNde fac comert cu alti webkinzi. Am dat la clubul prietenilor si nu este nici o camera cu comert. Unde sa caut?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este camera cu comert sad numai de schimb. dar daca vrei sa faci comert, nu potiface din pacate cu cineva ...se poate doar intr-un singur fel:la wsop este in coltil de jos din dreapta un dreptunghi cu un chinzcas pe el si scrie vinde (sau ceva de genul, nu sunt sigura)si daca dai klic pe el iti va aparea 9 casute pentru 9 articole, care adaugate in casuta (casute )le poti vunde dand klic pe butonul din dreapta jos. ps articolul (articolele) vandute, nu vei primi pe acestea chiar atat cat valorau ci doar jumatate din suma.