| Dianna_8523 a întrebat:

Weekendul acesta merg intr-o excursie cu clasa la Sighisoara.as avea si eu o intrebare.cam ce sa-mi iau cu mine? Pt ca de fiecare data se intampla sa mai uit...mentionez ca excursia dureaza 2 zile.sambata,duminica.Sambata seara dormim acolo.la pensiune.As vrea sa am o lista completa.si ma gandesc ca am cam uitat cate ceva! Raspuns URGENT! big grin Mersi frumos :*

6 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Hainutze de schimb, pijamale si BANI big grin

| Dianna_8523 explică:

Idul meu este coinakaa big grin multumesc frumos pentru sfaturi. dar ceva mai mult?big grin pentru ca ma gandesc sa nu uit tocmai ce-i mai important.sunt cam derutata pentru ca sunt foarte nerabdatoare deoarece mai sunt numai 2 zile.

| Dianna_8523 explică:

Ei bine m-am intors happy frigul nu l-am facut siguuuuuur a fost groaznic de cald si n`am dormit toata noaptea, am stat toate fetele si am zis povesti de groaza laughing am innebunito pe diriga care venea din 10 in 10 min la noi ca urlam si tipam big grin si am deschis geamu si ne-a luat raceala. lunea la scoala 4 copii rolling on the floor care nu fusesera.deci happy sincer n`am uitat nimic, am luat cam preeeeeeeeea multe! oricum mersi de raspunsuri

| NimeniAltu_9511 a răspuns:

He he eu is din sighisoara e timp fain aici tongue daca vrei mai multe povestim pe mess lasa id`u tau tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mers si eu in excursie cu clasa si "am facut frigul", asa ca te sfatuiesc sa iti iei pe tine haine foarte groase si bani pentru ca este posibil sa te duci pe la un restaurant sau sa vrei sa-ti cumperi ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uitati idu meu. coinakaa. putem vorbim mai multe acolo big grin mersi oricum frumos de raspunsuri si da chiar sunt curioasa cam cum e vremea pe acolo.