| Annelise a întrebat:

Weekendul viitor plec la Gura Humorului. As vrea sa zbor si cu parapanta ( am vazut ca se poate si iarna). Cunoaste cineva vreo firma de acolo cu parapante si instructori ? Ma intereseaza exact atunci. Am vazut ca o firma din Suceava organizeaza cursuri, dar m-ar interesa concret un zbor. Multumesc! FUNDA

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Asteapta si tu pana dupa Paste

| Annelise explică (pentru negru30):

De ce ?

| negru30 a răspuns (pentru Annelise):

Sa primzi Pastele

| Annelise explică (pentru negru30):

Nu te mai baga in seama aiurea, desteptule. mult pa!

| Luis2u4u a răspuns:

Iti recomand sa te dai cu parapanta in Brasov, e cea mai faina zona pentru asa ceva. Eu m-am dat cu un tip super ok, gasesti mai multe detalii pe site-ul lui: http://www.zbortandem.ro