| cFlorin a întrebat:

Wii sau Xbox Kinect ? Argumentati ! FUNDA !

Răspuns Câştigător
| gViNt a răspuns:

Xbox Kinect e mai scump, are jocuri mai frumoase, dar mai scumpe, dar te misti cu corpul tau, nu ai nevoie de controller. Wii este mai ieftin dar jocurile au grafica mai urata si ai nevoie de controller. Daca ai bani mai multi de jocuri, ti-as recomand-a Kinect.Eu am stat pe el si e super. Daca nu ai prea multi bani si vrei jocuri ieftine ia-ti Wii.Acum tu decizi happy.

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Scoala.

| Teo_3339 a răspuns:

Xbox kinect.
are grafici mai bune

| Spikeyxx a răspuns:

Xbox kinect deoacere e mult mai bun ca wii si wii nu se merita pentru grafica aia si delayul ala

| seby1234SEBY a răspuns:

Wii. Am si eu si e mult mai tare!

| mmc170597 a răspuns:

Eu iti recomand xbox cu kinect, nu doar pentru ca posed unul, ci si pentru ca mai e putin si apare wii u si nu merita un wii