| тøхх a întrebat:

[love struck] Funditzsa! Cum pun melodii ascunse pe hi5? Fara sa se vasda vreun link ceva...De exemplu acum sunt pe un hi5 si canta o melodie iar la descrierea pozei spune numele melodiei. Funda! [love struck]

3 răspunsuri:
| คเค๓เк a răspuns:

Pai hai sa-ti explic eu :
intri aici :http://www.youtube-video-codes.com/activate.php?id=1266523437
si iti alegi u o melodie dupa aia dai "Grab Code"
dupa ce ai dat "Grab Code" sus vezi ca e o casuta si langa ea scrie "AutoStart" si o bifezi!
dupa ce o bifezi copy codu
si o sa-ti apra niste cifre intre ghilimele
4 cifre;) si stergi ce scrie intre ghilimele si pui " 0 " si din nou " 0 "
La cele 2 gire apoi la celelalte pui " 1 " si din nou " 1 " intre ghilimele fara spatiu
dupa ce l-ai copyat de duce pe profil la"despre mine" sau "interese" nu conteaza si modifici u acolo unde scrie "Search Video Codes< sa ramana decat astea >< si sa nu mai scrii nimic intre astea >< dupa ce ai sters Search Video Codes
asa si dupa aia dai salvare profil si o sa observi ca mere muzica fara sa se vada;)

| FunkyLicious a răspuns:

Pai...

te duci pe youtube, cautzi melodia de vrei s. o pui, clik "Embed" copiezi codul ala, dai paste pe hi5 [la com, sau pe profil la 'despre mine' sau ma rog unde vrei sa o pui]

| thepynk a răspuns:

Pai daca vrei sa te uiti la pozele astea si vei gasi un site cu melòodii cum vrei uh dai clic jos[de melodie e doar un pic mai jos] si iti va da un site unde iti vei putea alege tu

uite adresa mea de HP. s. uitate la fotografi

pana vei gasi una cand incepe sa cante melodia:

http://hi5.com/......otoUser.do

funda?
sper ca te'am ajutat!