| тøхх a întrebat:

Zalluth! Vreau si eu site-uri poze cu fete gen : glitery.pl si ikf.pl adica cam asa :
http://ikf.styl.fm/fryzury-emo/
Stiti daca se poate sa nu apara site-urile de pe care le iau, sau daca apare. Nu conteaza. :)
Dar as ` vrea poze cu fete gen glitery.pl de unde le iau acele persoane pozele alea ca sunt bestiale :X
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Pai pozele alea le fac acele persoane, nu le iau de nicaieri.Am si eu cont acolohappy

| тøхх explică:

Pardon : Stiti daca se poate sa nu apara site-urile de pe care le iau, sau daca apare, nu conteaza. happy
Ca sa nu ma luati cu toti cu chestii de genu` : " Invata si tu gramatica! "
winking