| AlexutuDeiu a întrebat:

Ziceti-mi niste metinuri care sa aiba arme legendare, si king-uri

4 răspunsuri:
| ЯάdµСЦ a răspuns:

Ultra Fun Mondial Metin 2, Empire Metin 2, RedDragon Metin 2, Tnt Metin 2, Cartago Metin 2, Elite Metin 2, Fight Metin 2, NeverDie Metin 2, Raikiri Metin 2, Gando Metin 2, Raphy Metin 2, Legend Metin 2, Miracle Metin 2, Devil Team Metin 2, Hot Metin 2, Bloody Metin 2, Flamek Metin 2, Skate Metin 2, Simple Metin 2, Black King Metin 2, Infinity Metin 2, Dark Metin 2, Dnk Metin 2, Loc Metin 2, Oxide Metin 2, Digital Metin 2, Dinamik Metin 2, Energy Metin 2, Looool Metin 2, SnowYT2 Metin 2, Apocalypse Metin 2, Star Draft Metin 2, Media Fusion Metin 2, GX Metin 2, Razor Metin 2, Factory Metin 2, Good Like Metin 2, Leman Boot Metin 2. Funda?

| Teddy_6960 a răspuns:

Ar fi metin fun, tim, si mai ales RedDragon
pls funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E red dragon nu ai king dar faic repede... faci parkour?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panic fear mt2 are arme legendare la deokbae