| Yoana3 a întrebat:

Ziceti-mi niste zone turistice din Timisoara ^^
Funda

Răspuns Câştigător
| Ana12345678 a răspuns:

Saluthappy
Uite ai putea vizita 1. Piața Traian este incojurata de cladiri istorice este destul de frumos aici, 2.Parcul Rozelor este in centrul Timisoarei, 3.Catedrala Mitropolitana, Parcul Botanic, Fintina cu pesti, Turnul de apa Iosefini si multe alte locuri frumoasetongue
Fundaa?

4 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Catedrala Metropolitana, Piata Traian, Fabrica de bere, Muzeul Banatului.

| AnneMarieR a răspuns:

Casa armatei, centru, stadionul Dan Paltinisanu, fabrica de bere, teatrul national, Catedrala Mitropolitana, Muzeul Satului Banatean - Padurea Verde, Muzeul Banatului, Gradina Zoologica, Filarmonica de stat sper ca te-am ajutat, multa bafta...winking :*