| Andreas23 a întrebat:

Ziceti-mi o carte pe care sa o citesc. Daca stiti preferabil maghiara!

Răspuns Câştigător
| VampireDj a răspuns:

Depinde ce gen de carti iti plac
eu iti recomand cismigiu &comp de grigore bajenaru, desi pare aiurita, sa stii ca e ok

| Andreas23 explică (pentru VampireDj):

Multumesc VampireDJ am vrut sa-ti dau funda dar nu mergesad.

| Andreas23 explică (pentru VampireDj):

Acum merge!

6 răspunsuri:
| Andreas23 explică:

Multumesc tuturor care mi-au spus o carte.

| 4ever23 a răspuns:

Poti citii Kamasutrabig grin (asta ca o gluma) si acum pe bune poti citi Codul lui Da Vinci de Dan Brown! Spor la citit.

| amaliaana a răspuns:

Nu ie maghiara dar ie o carte super de aventuri se numeste TESTAMENTUL INCASULUI.