| startreck97 a întrebat:

Ziceti-mi si mie un film de razboi va rog... ceva din al doilea razboi mondial...primul raspuns ia

Răspuns Câştigător
| TheMazeRunner a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-al-doilea-razboi-mondial/ Alege d-aicea ca sunt super toate!

8 răspunsuri:
| AndraTpu a răspuns:

Dr. Zhivago. Superb!

Răspuns utilizator avertizat
| qazwsxedcrfv a răspuns:

Der Untergang - e un film interesant, o perspectiva nemteasca asupra ultimelor zile ale lui Hitler.

Nu e genul de film de actiune, ci mai degraba o drama.

Răspuns utilizator avertizat
| Banica_George_1994 a răspuns (pentru startreck97):

Da...si eu am vazut majoritatea filmelor horror happy.

| Banica_George_1994 a răspuns:

Film de razboi nu stiu (eu sunt cu genul horror)Dar serialul "Pacific"este despre al doilea razboi mondial in Pacific, o sa-ti placa.winking fundita?

Răspuns utilizator avertizat