| carcalac a întrebat:

Adresa de email este vizibila pe acest site?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

''Contul de membru, parola si securitatea datelor
Dupa completarea formularului de inregistrare, utilizatorul va primi un cont si o parola unice pentru utilizarea serviciilor. Utilizatorul este in intregime responsabil pentru pastrarea confidentialitatii asupra numelui de cont si a parolei asociate. De asemenea, utilizatorul este in intregime responsabil de toate activitatile si informatiile care sunt transmise din contul care i-a fost alocat. In cazul accesarii neautorizate a contului de catre terte persoane, din orice motive, FreeRoad SRL nu isi asuma nici o responsabilitate fata de eventualele consecinte.
Utilizatorul trebuie sa anunte administratorul portalului de indata ce a constatat sau suspectat o utilizare neautorizata a contului sau. FreeRoad SRL a luat toate masurile care le stau la dispozitie pentru a asigura securitatea portalului si a informatiilor de pe acesta. Totusi, securitatea portalului nu poate fi garantata, motiv pentru care FreeRoad SRL nu isi asuma nici o responsabilitate in acest sens.''
Sursa:http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. Toţi suntem sub protecţia anonimatului.

| TPU.ro a răspuns:

Nu, adresa ta de e-mail nu e vizibila pe site si nici nu exista functia de cautare dupa adresa de e-mail.

Alexandra - TPU.ro

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Nu.Nu stiu sigur, dar parca scria undeva ca, parola cat si e-mailul sunt protejate.Numai tu le poti vedea in "editare date de logare"winking

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Adresa de e-mail NU este vizibilă şi NU apare nicăieri pe site!
O ştiu doar Adminii ( fiind corelată cu contul tău ).

Toate cele bune.

| Cameliapantiru a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.