| anonim_4396 a întrebat:

Ajutați-mă să raportez și dau jos cat mai repede aceasta bătaie de joc la adresa mea, că Marfil31 nu vrea! Consideră că nu e nimic în neregulă.

Link:

https://www.tpu.ro/......o-nt8jqmx/

15 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ia-ti pastilele

| Wr3nch a răspuns:

Pai si ce e in neregulalaughing?

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Cică ar fi făcut un meme și aș fi inclusă. Nu m-am uitat pentru că din start Meme = insultă.

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu toate memes is o insulta. Si e un meme haios. Chiar nu e motiv de report.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Nu mă interesează! E de dat jos acum!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e nicio bataie de joc, si eu am aparut in meme-ul ala si chiar m-am bucurat laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hai sa îl dăm jos, pe mine nu mă interesează că e comic sau că ar trebui sa fiu recunoscătoare că mi se promovează contul pe TPU. E bătaie de joc indiferent, pentru că TOTI au ceva împotriva cu mine!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar ai vazut meme-ul? https://ibb.co/NT8JqmX

| DonEduardo a răspuns:

Ce bataie de joc visezi? E ceva superbun. Logic ca lui Marfil31 nu i se pare nimic in neregula. E ceva foarte bun. Doar userii activi sunt acolo. Asa ca ar tebui sa fii recunoscatoare pentru asta. Inseamna ca cei de pe TPU incep sa te remarce si sa te promoveze.

| anonim_4396 explică (pentru DonEduardo):

Mă promovează spre a mă face de râs! Nu sunt de acord, e o jignire. Punct!

| anonim_4396 explică (pentru DonEduardo):

Tu de partea cui ești? Mi s-a cerut permisiunea pentru acel meme? Nu, normal! A făcut și asta de capul lui cum au făcut alții cu alte chestii asupra mea! Sunt sătulă până peste cap și cel mai probabil o sa dispar de pe internet că e din ce in ce mai infernal!

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti da report linistita, dar nu ne poti obliga pe noi pentru ca nu accepti o gluma. Daca ar fi avut continut sau caracter jignitor era sterasa deja dar mult noroc.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Am raportat de doua ori la cei de pe TPU și nici un semn!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai ce vrei sa faca adminii? Doar nu o sa il stearga de pe fata pamantului...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti dusa rau rolling on the floor))