| GrindRoad a întrebat:

Ajutor mi-am schimbat adresa de mail de la contul "InspectoruTPU" dar nu merge ca pe contul ala de mess mai aveam un cont de TPU adica asta si acum cand dau am uitat parola zice adresa invalida si pe mess merge sa ma conectez imi vreau contul inapoi va rog un administrator TPU help

1 răspuns:
| abcdefgh2010 a răspuns:

Amice de ce faci post pentru aceasta problema? In deapta sus ai acolo Contact fa click si explica problema ta celor de la TPU.ro
Succes! funda? big grin