| emeff a întrebat:

Am 13 ani si am ganduri ucigase si sinucigase este normal? Dau funda celui care ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

ți s-a mai spus și aici

https://www.tpu.ro/......-dar-nu-e/

ia-o pe mamița de mână și duceți-vă la psihiatru (deși eu NU cred că e cazul)

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai pe nimeni sa te indrume in viata, e grav modul in care gandesti. Ti s-a mai raspuns la asa ceva.

| ancaval a răspuns:

Nu este normal. Mergi la un fotbal, înot, plimbare prin parc, cunoaște oameni noi și o să uiți de gândurile astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totusi ar trebui sa mergi la un specialist. Daca lasi lucrurile asa se vor agrava.