| gemeni6226 a întrebat:

Am cateva intrebari care sunt tot mutate dintr-o parte in alta.Si sunt amenintata ca daca fac asa ceva imi suspenda contul.Adica daca nu pun la categoria adecvata.Dar nu o fac intentionat! Nu imi dau mereu seama ca nu acolo trebuie s-o pun.De unde sa stiu eu ca o intrebare legata de Facebook nu la informatii utilitare trebuie sa pun ci la tehnologie.Sau eu daca am fost curioasa de niste citate credeam ca se potrivesc la stiinta si filozofie-de unde sa stiu caci chiar citat fiind dar facind parte dintr-un film trebuie sa postez la filme.Nu am pe langa mine pe cineva cu facultate si foarte destept sa-mi zica mereu unde e corect sa pun intrebarea si daca eu nu sunt asa desteapta sau cu carte nu inseamna ca trebuie sa fiu pusa pe ignor din acest motiv caci nu am facut rau la nimeni.Ce parere aveti? In mod sigur nici acum nu voi reusi sa aleg categoria potrivita dar incerc.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

La tine e chiar interpretabil, dar sunt mulți care abuzează.
Poți scrie un mesaj către admine să nu mai fie chiar așa de pretențioase când e vorba despre lucruri ce pot fi categorisite în mai multe locuri, în funcție de sensul principal al întrebării.

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Incearca inainte de intrebare sa scrii "nu stiu daca e categoria potrivita"
alta idee mai buna nu am sad

| numeexistent8 a răspuns:

Iti faci altele eu am ajuns la 8