| byaanca a întrebat:

Am o mare problema, am pus o intrebare, iar apoi, in partea stanga, la notificari, am vazut ca cati-va mi-am raspuns, cand am incercat sa vad raspunsurile, nu a mers, de ce, si cum pot remedia asta?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Actualizările de acest gen nu se fac imediat. Aşteaptă 10-15 minute şi poate le vei vedea.
Este seară, şi suntem mulţi online. Când suntem prea mulţi, site-ul, începe să aibă câteva erori. Deci nu te îngrijora.
Să ai o seară frumoasă!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai incearca! Este o problema a site-ului! Acum merge!
http://www.TPU.ro/site-users/user-notifications/